Jump to content
POLITISTI.ro

Caracterizarea de la ultimul loc de munca


Olimpian

Postare recomandată

Rog pe cei mai bine informati sa imi raspunda la urmatoarea intrebare:cei care au lucrat dupa perioada liceului sunt obligati sa aduca aceasta caracterizare de la locul de munca sau pot aduce doar de la liceu,sau de la ambele respectiv si ultimul loc de munca si ultima institutie de invatamant absolvita.Eu am lucrat la o firma 3 luni si mi-ar fi un pic cam dificil sa aduc de acolo deoarece sunt cam neabordabili acei patroni si ma gandeam ca pot alege de unde sa aduc.MULTUMESC ANTICIPAT

Link către comentariu

 

10. caracterizarea de la ultimul loc de muncă, respectiv din instituţia de învăţământ în cazul absolvenţilor în primul an de la absolvire;

 

Ai muncit dupa absolvire, asa ca iti trebuie caracterizare de la ultimul loc de munca. Caracterizarea sa fie facuta de unul dintre fostii tai sefi ierarhici, seful o semneaza si la secretariat o stampileaza(asta nu stiu daca e obligatoriu), n-au treaba patronii cu tine.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.