Jump to content
POLITISTI.ro

Vasile85

Acțiune instanță recalculare salarii

Postare recomandată

Vasile85

Are cineva un model de acțiune în instanță pentru recalcularea salariului de bază ? Am văzut deja procese câștigate la Brașov.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

sorinel

Asteapta un pic pana la recurs, sa fie hot. def. si irev.si pe urma, e timp berechet.

Link către postare
Bazarache

Buna ziua  dragi colegi ,modelul si hotararea de la Trib.Brasov o am eu ,nu este definitiva ca multe altele ( IL<CJ<B.etc) ,am aflat pe,,radio sant " ca la Timis un coleg a castigat definitiv si irevocabil !!! A obtinut tot ce se putea obtine pe ultimii 3 ani ,umbla vorba ca suma de recuperat se apropie de 200.000 ron ,cam greu de crezut totusi.

Fac un apel la colegii din Timis poate cineva ne confirma / infirma aspectul.

Link către postare
bozo

http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000828819&amp;id_inst=3

http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000795769&amp;id_inst=3

http://portal.just.ro/2/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000795769&amp;id_inst=2

Exista deja definitive.

Nu e timp berechet, pentru ca iti poti recupera banii doar cu 3 ani in urma, datoria mai veche de 3 ani nu mai poate fi recuperata, asa ca formulati actiuni cat mai repede, ca pierdeti bani.

Noi am bagat avocat, nu stam dupa sindicate si nici incredere in ele nu prea avem.

Avocatul e platit cu procent din cat castiga, il motiveaza mai mult asa.

Modificat de bozo
  • Apreciez 2

Link către postare
Bazarache

Corect ..la asta ma gandeam si eu si altii, daca stam,,aiurea" nu ne da  nimeni nimic ,sper sa fie folositor acest topic ,alte pareri,etc..eu  personal

o sa merg pe instanta.. Ms.mult...mai ales  ptr.hot.definitiva.. succes tuturor care au tupeu sa intre in ,,conflict" cu MAI.:emo-yessir:

Link către postare
bozo

Daca ai model, hotarare, sau orice mai este util, posteaza aici, sa ajuti si pe altii.

• Apreciez 1

Link către postare
Bazarache

IMG_20190207_113056.jpg

IMG-20190207-WA0004.jpg

IMG-20190207-WA0006.jpg

• Apreciez 2

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.