Jump to content
POLITISTI.ro

Sign in to follow this  
Motoboom

Arma cu glont - carabina CZ 550 Zastava

Recommended Posts

Motoboom

Cumpar carabina CZ 550 sau Zastava in calibrul 30-06, cu sau fara luneta, prefer fara. :clip:

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

fanemotor

Din cauza caldurii, ai luat-o pe aratura? :ner:

Motoboom

Am ales CZ 550 standard, de la 01.08. 2011 se da drumul la vanatoare de porci, pitici si chiori...eu doar pe astia ii nimeresc :ner:

jimny

Catare plina si sa iti aduca numai satisfactii!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• arcan
      By arcan
      Cumpar Glock 19 in stare foarte buna.
    • Ramtha
      By Ramtha
      Salutare.
      Cumpar monitor second-hand, LED sau LCD, de minim 19 inch.
      De preferat din Bucuresti sa nu fie transportat ca exista riscul sa se deterioreze.

• politistcluj
      By politistcluj
      Va salut dragi colegi.
      am nevoie de
      -"suport grade maneca" pt sacoul de reprezentare de ofiter superior(cele doua dungi albe),
      -cascheta ordine publica ofiter superior(cu doua randuri de frunze) marimea 57.
      la monica design(firma cu un magazin in bucuresti in zona garii de nord) am sunat de mai multe ori si nu au. am sunat la firma de la care se aprovizioneaza monica design, denumita condor style. acolo raspunde un tip care iti spune ca si-a notat ce doresti si o sa te sune el, lucru ce nu se mai intampla.
      pt. cascheta pot oferi la schimb (daca posesorul doreste) cascheta de OP de ofiter inferior marimea 57(folosita, dar in stare buna) sau cascheta de OP de ofiter superior marimea 59(folosita, dar in stare buna).
      daca stiti vreo firma unde as putea gasi suportul de grad pt. maneca, va rog sa ma sprijiniti. va multumesc!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.