Jump to content
POLITISTI.ro
  • 0

Aruncarea unei hârtii pe jos

Andreiburl
 Share

Question

Bună ziua! Aseară am scăpat o hârtie pe jos de pe canapea si aveam de gand sa o iau de jos cand era sa plec, nu voiam sa plimb pe acolo fiindcă era foarte multa lume. Au venit doi poliţişti si mi-au luat datele(numele,data naşterii, adresa si numele părinţilor -am 17 ani ). Mi-a spus ca îndeplinesc conditiile ca am 16 ani. Ideea este ca nu am semnat nimic, nu mi-au facut niciun proces verbal, doar au trecut in agenda. Sunt şanse sa primesc ceva prin posta? Ei asa au spus. Că o sa vad eu cand ai mei o sa primească . (au avut un comportament urât faţă de mine -presupun ca erau obosiţi ).

Multumesc anticipat.

• Downvote 1

2 answers to this question

Recommended Posts

• 1
  • Moderator

Cu siguranță cei doi erau gardieni locali (comunitari ai primăriei), nu erau polițiști din cadrul Poliției Române. Doar gardienii primăriilor se ocupă cu asemenea probleme "grave" privind curățenia. 

Acest site este dedicat și frecventat de polițiști și nu de gradienii primăriilor. Mergi la primărie și întreabă acolo.

Se închide.

• Upvote 1

• 1

banuiesc ca erau superpolitisti locali si ei sunt obositi din nastere, oricum e un lucru uimitor ca se ocupa de ceea ce ar trebui sa se ocupe in mod normal!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.