Jump to content
POLITISTI.ro

Search the Community

Showing results for tags 'masina avariata'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Public Forums
    • General discussions
    • Ask a cop
    • Citizens against Crime
    • Off-Duty
  • Professional Forums
    • Discussions on Professional Issues
    • Law Enforcement career
    • Law Enforcement Legislation
    • Duty Gear
    • Private Area for Romanian Policemen
    • International Police Area
  • Administrative Forums
    • Technical Support
    • Suggestions and Complaints

Categories

  • Professional
  • Off Duty
  • Police equipment

Categories

  • Capitolul I - Dispoziţii generale
  • Capitolul II Cariera Poliţistului
  • Capitolul IV - Modificarea raporturilor de serviciu
  • Capitolul III - Drepturi, Obligaţii, Interdicţii
  • Capitolul V - Recompense şi sancţiuni
  • Capitolul VII - Dispoziţii tranzitorii şi finale

Categories

  • General aspects
  • Information
  • On-site research
    • The first police officers and others present at the scene
    • Research and investigation teams. Duties
  • Traces
    • Traces left / created by the human body
    • Traces created by objects / tools or found on them
  • Expertise
  • Video and audio recordings
  • Special methods of surveillance or investigation
  • Finding the flagrant crime
  • Information analysis
  • Hearing persons
  • Identification of people and objects
  • Reconstitution
  • The search
  • Economic-financial crimes
  • Crime with mode of operation

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Found 2 results

  1. Daca masina a suferit un accident si este avariata, dar nu chiar asa de grav, doar un stop spart si o indoitura in spate, cat timp pot circula cu masina asa? Exista un termen in care am obligatia sa o repar? Cat timp pot sa merg cu masina avariata?
  2. CornelBlogs

    Mi-am gasit masina lovita / avariată

    Buna ziua, am un ford fiesta din 97, azi cand sa plec la servici am constatat ca mi-a facut cineva un cadou, o lovitura destul de sanatoasa in haion, in zona butucului de inchidere! Ce trebuie sa fac? Nu cunosc autorul! Teoretic maine ar fi trebuit sa plec in concediu, aprox 90 km, in acelasi judet, pot sa plec sau e "adio" concediu si pus pe drumuri? Am chemat un prieten sa vada dauna, imi zice ca nu se poate repara si ca va trebui sa imi cumpar un haion second hand, care este procedura? Trebuie anuntat undeva?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.