Jump to content
POLITISTI.ro

Admitere 2011

VictorL

Recommended Posts

@raptor20, cine te crezi tu sa faci arogante din astea?

ce vrei sa demonstrezi ? Vrei sa iesi in evidenta? Ei bine, nu te prinde !

Daca tot dadeai admitere cand altii erau clasa a 7a, se presupune ca ai mai multa minte, nu?

Demonstrezi contrariul. :emo-yessir:

pt marius. ok marius, vad ca iti sta un nod in gat ca postez eu aici. daca ai fi citit ai fi vazut ca vreau sa dau la academia de politie la fr. asta inseamna ca ma incadrez in in acest sub-forum, cu atat mai mult cu cat pot veni cu informatii noi legate de admitere si nu numai

• Downvote 2

cand am spus ca se aude ca se desfiinteaza scolile de subofiteri nu vorbeam ca am visat eu noaptea trecuta. inca mai tin legatura cu fostii ofiteri din scoli si asta mi-au spus ei. acum 1 an nimeni nu credea ca o sa se taie din salarii, acum 6 luni nimeni nu credea ca o sa se ajunga sa se dea afara din M.A.I. , acum nimeni nu crede ca o sa se ajunga sa se desfiinteze scoli. mai vorbim pe aceasta tema peste 6 luni.

Ma puteti lamuri si pe mine domnule Raptor cum ati ajuns la o astfel de conlcuzie? Cum credeti ca va afecta structura MAI? Credeti ca acest fapt va influienta securitatea Romaniei pe lunga durata si daca da, cum?!

Ce inseamna pentru MAI desfiintarea scolilor de agenti?!

georgya daca ai fi citit pe la pagina 8 ai fi vazut ca am fost jignit de doi viitori colegi de minister. pai ma inspaimant daca ei termina peste 4 luni si inca nu au minte. tu ai spus,o

In primul rand stii de ce nu-mi place de tine? Ca nu stii sa scrii corect gramatical. ( in schimb faci arogante la adresa altora )

In al doilea rand, imi sucesti afirmatiile in favoarea ta. Dar ...nu ma mai complic. Nivelul gandirii tale este destul de scazut. Penibil.

Si daca altii nu au minte, de ce te complici tu ? :slapb:

Hai sa nu mai deviem de la subiect. Deja o dai in alte alea si aici se vorbeste strict de admitere.

Edited by georgya

domnisoara noxy am spus scoli de subofiteri, nu de agenti. cititi cu atentie. stai linistita ca acest guvern a desfiintat spitale, asadar au atentat la sanatatea populatiei, nu mai pot ei de securitate. ce visati? pai in perioada 2004-2007 s-au facut mii de angajari din viata civila si i-au instruit 6 luni pe la cursuri si crezi ca de acum inainte nu mai este posibil?

giorgi--- gramatical, ne-gramatical cand am dat admitere am facut 60 de puncte la gramatica. asadar asa slab poate ca nu sunt totusi. dar este parerea ta si o respect.

si cand am scris primul meu mesaj am spus ca din ce informatii am nu se va mai da admitere. asadar se paer ca asta este adevarul. pana la urma urmei vedeti o declaratie a ministrului de acum o luna(cred) in care spunea ca din punctul lui de vedere absolventii de scoli sunt slab pregatiti pentru operativ, si acest sistem de incadrari trebuie schimbat.

Ohh, asa este.

Faceam referire la Şcoala de Agenţi de Poliţie "Vasile Lascăr"

Insa daca ai facut strict scoala militara..de ce postezi pe un forum al politistilor :blink:

Scuzele de rigoare.

:emo-yessir:

P.S.: Imi pare sincer rau ca va dezamagesc, dar e un "EL" pe acolo...pe undeva.

Edited by Noxy

imi pare rau daca nu se va da admitere mai ales pentru absolventii de liceu,promotia 2011, pentru ca nu cred ca as putea sa ma pun in situatia lor

• Moderator

ATENTIE

Domnule raptor20, din cate vad, va place sa inflamati discutia pe acest topic, postarile dumneavoastra neavand nicio legatura cu titlul acestuia sau cu continutul sau.

Va rog sa reveniti la subiect si sa postati informatii pertinente, daca le aveti, iar parerile si fantasmagoriile dumneavoastra personale sa le expuneti in alte locuri unde se permite asa ceva.

Cu stima.

Inca o saptamana trecuta fara sa ni se aduca la cunostiinta macar un mic detaliu despre admiterea de anul acesta, asta in cazul in care va mai fi... apoi urmeaza Pastele, nu o sa mai aiba cine sa se gandeasca la viitori candidati ale scolilor de politie si asa ajungem in mai sa speram ca vom mai auzi ceva... Eu i-am trimis un mail si lui Igas in speranta ca voi primi un raspuns. Nici macar un mail de confirmare ca a primit mail-ul meu nu mi-a trimis... si apoi la scolile de politie... acelasi raspuns: cand vom cunoaste situatia vom posta imediat pe site-ul oficial al scolii... Sper doar sa scoata locurile astea odata... de zvonuri ma cam satur...

Eu tocmai am sunat la Inspectoratul de politie Cluj...si informatia pe care am primit-o a fost asa: "Reveniti va rog dupa data de 15 mai ca nu am primit inca nicio informatie cu privire la admiterea 2011!''...se pare ca nu ne ramane decat sa asteptam... Aaaaa...si inca un lucru...se pare ca pe cei de la scoala de la Oradea ii vor amana cu 6 luni pt sustinerea examenelor finale.... E chiar trist ceea ce se intampla in aceasta tara!

• Moderator

Se desfiinteaza scoala de la Slatina. Si chiar daca nu s-ar fi desfiintat, acolo era doar un centru de pregatire/specializare a cadrelor active, nu scolarizau. :clip:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.