Jump to content
POLITISTI.ro

Informatii cu privire la Scoala de Agenti de Politie Campina

predator1994

Recommended Posts

iuliansergiu21

as avea si eu cateva intrebari:

cat timp ai liber si intre ce ore?chiar tot orarul daca se poate sa mi l spui 

in weekend esti liber sa faci ce vrei?

la admitere este nevoie de matematica?

• Downvote 1
  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Roby

26

• BGeorge

10

• iav

8

• Ben

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

La cluj nu se dau. La ce doamne va trebuie ghiozdane daca sala de curs e la 50 m de dormitor? Eu imi duceam toate caietele in banca si le lasam acolo de cand am mers pana am terminat. Sincer erau vre

Am si eu cateva intrebari in legatura cu scoala de politie  1.Cam cati sunt intr-o camera? 6-7? 2.In legatura cu mancarea e cu portia adica un anumit de nr de kcal la fiecare masa? sau poti

La inceput vei fi entuziasmat si ti se vor promite multe, de asemenea, iti vei imagina multe. Doar ca, pe masura ce timpul va trece iti va mai disparea din entuziasmul de la inceput, te vei obisnui cu

• Membru

In general, nu ai prea mult timp liber.

De pe la 14-15 pana la 19, iar in weekend, poți merge acasă, daca nu esti consemnat din motive disciplinare sau din cauza notelor mici.

La aia cu "tot orarul", ai prea multe pretenții deja.

Nu este nevoie de matematica.

Catalinm053

Bună seara,

Vreau să susțin admiterea la Școala de Agenți de Poliție Câmpina, dar am unele rețineri- ca fiecare om.

Știu că voi învăța și voi fi un elev bun, dar, văd și partea mai puțin plăcută... să nu fiu tocmai cel mai bun...

Vreau să lucrez la brigada rutieră- nu m-aș vedea făcând altceva- m-ar ajuta mult un răspuns, dacă se poate. Când ați fost voi la rândul vostru repartizați cam spre ce a fost orientarea și cu ce medii? 

O altă problemă pe care o am este cea legată de transfer. Îmi e frică să nu fiu pus să merg prin ceva sat “uitat de lume” la sute de kilometri față de localitatea mea de domiciliu. Care sunt șansele să îmi fie acceptat un transfer din localitatea respectivă în localitatea mea? Și după cât timp îl pot face?

Sunt întrebări la care nu am găsit răspuns...

Mulțumesc anticipat!

Edited by Catalinm053
Am uitat să mulțumesc.
  • Membru

Daca ai norocul sa se constituie clase cu profil "rutiera", teoretic este posibil sa ai șanse sa intri intr-o astfel de clasa.

Daca nu, așteapta-te sa prinzi la 200..300.. chiar și 500 km de casa și mai așteaptă-te sa lucrezi și intr-un sat uitat de lume la un post de politie.

Totul depinde de cât de mult înveți și de nevoile Ministerului. 

Cat despre "transfer", e prematur sa vorbim acum.

Bafta la învățat, vezi ca mai e puțin pana la examen.