Jump to content
POLITISTI.ro

Imagine Zona securitate clasa II

Bogdanel

Recommended Posts

• Member

ma poate ajuta cineva cu o imagine pe care sa scrie Zona de securitate clasa II ?

asemanatoare ca cea de aici..28185143.jpg

nu le am cu programele de editare si daca este cineva dispus sa ma ajute promit sa l rasplatesc in vreun mod.. Multumesc ! :emo-yessir:

• Member

si pe usa de acces in biroul meu e asa ceva pus si nu lucrez la SIPI, in toate subunitatile de Politie ar trebuii sa fie puse, in functie de zona de securitate

bogdanel, pentru ce iti trebuie?

Edited by eti79ety
  • Member

la postul de politie unde sunt eu in practica , a fost o intamplare nefericita in care seful de post a fost inregistrat AUDIO, cu un telefon, in timp ce discuta pe un ton mai ridicat cu un domn invinuit de abandon de familie..si de atunci, tutorele meu m-a rugat sa caut imaginea respectiva ca sa o imprimam pe hartie si sa o plasticam ca mai apoi sa poate fi pusa pe usile celor 3 birouri ..Eu am zis ca incerc sa-l ajut..acum astept si eu pe cineva sa mi dea o idee cumva.. :doh:

• Moderator

Imaginea respectiva poate fi solicitata celor de la IPJ. De asemenea, nu e obligatia ta sa faci rost de asa ceva, lucrurile astea nu se fac rost, ci sunt date de catre inspectorat, structura SIPI daca nu ma insel.

• Member

Imaginea respectiva poate fi solicitata celor de la IPJ. De asemenea, nu e obligatia ta sa faci rost de asa ceva, lucrurile astea nu se fac rost, ci sunt date de catre inspectorat, structura SIPI daca nu ma insel.

nu am zis ca e obligatia mea.. am vrut doar sa l ajut pe tutorele meu.. :emo-yessir:

Solicita la logistica si vei primii.

Insa nu vada ce valoare are inregistrarea audio facuta si cum se poate folosi de ea.

Poate valoare sentimentala. :emo-yessir:

asta nu o mai stiu , ce valoare are, insa seful de post a zis ca e mai bine ca pe viitor sa fie asemenea afise pe usa..

• Moderator

O să încerc eu să fac ceva. Când am timp, mă mai joc cu Photoshop-ul, dar încă îl descopăr, deci nu trebuie să te aștepți la ceva extraordinar. Sunt doar începător în domeniu.

• 2 months later...
  • 5 months later...

Etichetele respective, sunt puse la dispozitie de catre structurile de scuritate din cadrul IPJ-urilor. Cea pentru zona de securitate clasa a II-a este identica cu cea pentru clasa I, mai putin numarul clasei. Daca aveti nevoie, pot scana un exemplar si sa-l poztez aici sau pe forumul IGPR de pe intranet