Jump to content
POLITISTI.ro

nicu

Admitere academia de politie - frecventa redusa

Postare recomandată

nicu

Va salut!

Are cineva conditiile de admitere la academia de politie - frecventa redusa la indemana va rog ? Am incercat sa caut pe siteul academiei dar nu am gasit nimic...

Va multumesc!

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

cipri83

Se gasesc pe intrapol!

Link către postare
nicu

Sunt in concediu momentan :) credeam ca le are cineva la indemana... merci oricum ;)

Link către postare
Catalin

Citeşte pe aici:

Link către postare
sebastian99

Salutare sunt nou pe aici si deschid acest topic cu scopul de a obtine un sfat care sper ca ma va ajuta in ce imi propun pe viitor. Am terminat recent clasa a XII-a si doresc ca in sesiunea de iarna  sa ma inscriu la examenul de admitere la Scoala de Subofiteri "Vasile Lascar" Campina, iar intrebarea mea este ce parere aveti ca dupa absolvirea acestei scoli, bineinteles aceasta fiind urmata si de un an de munca ca agent, sa aleg inscrierea la Academia de Politie, la Facultatea de Politie, la fara frecventa? Daca cumva sunt documentat gresit sau ceva nu este in regula cu tema pe care am abordat-o accept orice critica constructiva.

Link către postare
Patorikun

Buna , imi poate zice cineva sau imi poate da cineva un site in care se precizeaza nr. de locuri la facultatea de politie fara frecventa si nr. de candidati pe parcursul anilor ?

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.