Jump to content
POLITISTI.ro

Admitere Şcoala de Agenţi de Poliţie "Septimiu Mureşan" Cluj Napoca

alexpric
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor!

Anul acesta as dori sa dau admitere la scoala de agenti de la cluj napoca, dar inca nu am gasit pe niciun site oficial din cadrul MAI numarul de locuri alocat scolilor, respetiv academiei.

Intrebarea mea era daca stie cineva aproximativ sau cu exactitate numarul de locuri disponibile pentru scoala de politie de la cluj-napoca?

Sunt nou pe acest forum, de aceea imi cer scuze daca am postat gresit sau s-a mai discutat despre acest subiect.

Cu respect, Alex Pricope

Intereseaza-te la Inspectoratul de politie unde ai domiciliu si ei iti vor da mai multe detalii in acest sens.

• Moderator

Deocamdată nu au fost stabilite şi aprobate numărul de locuri, de aceea nu ai găsit nicăieri această informaţie.

in anii trecuti cam in aceasta perioada s-au anuntat locurile disponibile. credeam ca s-a scurs vreo informatie, sursa neoficiala, si careva stie aproximativ numarul. merci oricum de raspunsuri

• 4 weeks later...

Alex, intereseaza'te la IPJ-ul din judetul tau, la Serviciul Resurse Umane. Din cate stiu eu anul asta sunt in jur de 160 la Cluj. Te pup, fosta ta colega de faculta ( anul I ) :*

150 locuri la Şcoala de Agenţi de Poliţie „Septimiu Mureşan” Cluj-Napoca, din care 3 de locuri pentru rromi şi 2 pentru alte minorităţi ;

Acestea sunt locurile scoase la concurs . 

• 2 weeks later...

Vicky ne cunoastem? Ma ajunti sa imi aduc aminte cu cine vorbesc? :) multumesc tuturor de informari.

Salut! As vrea sa dau si eu anul acesta la Scoala de Agenti de Politie  din Cluj, dar am o problema. Tatal meu, in urma cu 37 de ani ,a fost condamnat cu pedeapsa la locul de munca timp de un an. Anul trecut, tata si-a scos cazierul judiciar , deoarece ii trebuia la munca. Pe cazier scrie ca "solicitantul nu este inscris in cazierul judiciar". Credeti ca acea condamnare a tatatui meu mi-ar putea afecta inscrierea la Scoala de Agenti?Multumesc!

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.