Jump to content
POLITISTI.ro

Recommended Posts

marius25byu

doar pentru cadre active, vand urmatoarele:

- bluzon complet modular, talia 46, stat. XL

- scurta complet modular talia 42, stat. C

- sacou reprezentare cu lauri si emblema pe maneca

-bluzon matlasat cu maneci detasabile

- bluzon cu guler de blana si captuseala detasabila din blana

- pardesiu impermeabil

pot fi contactat pe priv.

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

motanel

Salut. Mai ai bluzonul ?

Dragos eliminare număr de telefon.

Edited by Cristi
Nu îţi mai lăsa datele personale în public. Pentru asta s-a inventat mesageria privată.

Catalin

O caschetă nu ai de vânzare?

alex1988

ce model de cascheta? am un 57 sau 58 (nu mai tin minte sigur) albastra pt ofiteri, n`am purtat-o deloc.

Taio

Ai cumva caciula de iarna? :D Ma poate indruma cineva unde as putea gasi de cumparat?

alex1988

daca te referi la cea de blana, albastra, de se lasa pe urechi....am eu una, nou- nouata! e mica de mine, nu-mi intra capu` in ea ! marimea 35/36 daca nu ma insel

Taio

Da, la aia ma refer insa nu stiu ce marime e asta. Eu port la cascheta 57. Nu am mai avut pana acum caciula asa ca nu stiu ce marimi sunt astea. :D La ipj aveau dar toate erau prea mici.

danpin

Iei un metru de croitorie si iti masori circumferinta capului. Numarul de centimetri rezultati reprezinta marimea caschetei.

• Upvote 1

Ramtha

Am constatat ca nu prea corespund marimile. Personal am avut 3 caschete marimea 58 (da, am dovleacul mare  :pfft:  ), din care doar una era buna, celelalte doua ma strangeau rau. Si aia care era buna, dupa ce a stat ceva timp prin masina, s-a strans si abia mai intra pe capsor. 

danpin

Mergi la o ceaprazarie si roaga-l pe meserias sa iti largeasca cascheta. Are el dispozitivul necesar pentru asta.

Sau mai tunde-te :)

• Upvote 1

Taio

Eu stiu sigur ca port 57 la cascheta dar la caciula de iarna 

alex1988

spunea ca e marimea 35/36. Adica asta e circumferinta?

danpin

marimea 35/36 daca nu ma insel

Se inseala :)

Sache

Eu stiu sigur ca port 57 la cascheta dar la caciula de iarna 

alex1988

spunea ca e marimea 35/36. Adica asta e circumferinta?

Eu port la cascheta 58, iar la caciula am tot 58. Uneori, difera masurile, asa ca cel mai bine este sa le probezi inainte. Nu am auzit de marimea 35/36, dar am vazut caschete cu marimi cuprinse intre 52 si 59.

valicori

mergi langa gara de nord  sau pe LIzeanu

AlinAky

Salut!

Cumpar sacou reprezentare marimea 52-54.

• Similar Content

• scooby88
      By scooby88
      Vând câteva elemente de uniformă:
      2 sacouri de reprezentare pentru agenți, noi, mărimea 48 - I
      Preț 100 lei/buc.

Șapcă (caschetă) de reprezentare agent, nouă, mărimea 56.
      Preț 60 lei

Suport cu grad profesional agent (1 pereche) și agent principal (1 pereche)
      30 lei/perechea.
      Anunțul se adresează exclusiv polițiștilor.

• Motoboom
      By Motoboom
      Pentru cei pasionati, innebuniti sau cum vreti voi am o Honda de 600cmc din 1998 inmatriculata in Ro, ITP valabil, consumabile schimbate recent, km peste 32000, nu stiu cat de reali sunt, gume 90% ok, esapament final racing, buna pentru incepatori. Accept variante cu o Lada niva, Suziki Vitara sau Samurai, pretul 1800 epuroi, negociabil.
      Relatii la telefon : 0741125425 sau eti79ety@politisti.ro

• CITADELA
      By CITADELA
      Se vinde 1 bucata camera video JVC Everio cu hard disk de 30GB sau card de memorie, model GZ-MG130U, Made in Japan, zoom optic 34x, zoom digital 800x, capacitate de filmare de la 7h la 37h in functie de rezolutie, in stare optica si functionala ireprosabila. A fost utilizata in regim de filmare pentru familie, fara sa fie supusa unor abuzuri mecanice sau functionale excesive. Se da impreuna cu cablurile aferente, telecomanda, incarcator si gentuta. O sa caut si instructiunile, pe care in acest moment nu le gasesc, dar care oricum se pot descarca de pe net. Acumulatorul este Li-Ion de 730mAh si se afla in stare buna (estimez la 80% din capacitate). Este compacta, un pic mai mare decat un aparat foto.
      detalii aici
      Detalii in PM. Nu doresc schimburi si nici nu fac rezervari, primul venit, primul servit !
      Pret fix 190 euro

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.