Jump to content
POLITISTI.ro

innuendo

snppc.ro

Postare recomandată

innuendo

De ce in ultimul timp SNPPC.ro nu mai este al tuturor membrilor sai si se incearca o cenzurare a postarilor ? Oare trecerea la un program 09-17 e ceea ce ne doare pe noi mai mult acum ? Postez aici deoarece pe forum vad ca nu mai am acces si nici la postarile mele ""la liber"" nu primesc accept ! Va multumesc !

Modificat de innuendo

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Cristi

Innuendo, care este problema ta inca odata? E legata de acest forum? Astept mesaj privat. Multumesc.

Link către postare
Catalin

Cred că colegul se referă la site-ul SNPPC, pentru că aici pe acest forum nu am văzut să se fi discutat despre modificarea programului de lucru prin trecerea la intervalul 09-17. :clip:

Link către postare
hristash

ASCULTATI INREGISTRAREA ASTA : NEGOCIERI

Modificat de hristash

Link către postare
Catalin

Simți nevoia să repeți același lucru din cinci în cinci minute?

Ai mai postat și prin alte topicuri, de fapt, pe unde intru dau peste un post al tău unde în esență ne spui același lucru.

Sau doar încerci să faci spam?

Link către postare
Rookie

Probabil ca daca ne-a vazut mai prost imbracati, crede ca trebuie sa si repete de mai multe ori ... ca sa bagam bine la cap. :doh:

Link către postare
innuendo

Scuze de ambiguitate, la forumul de pe SNPPC.RO ma refeream .O zi frumoasa tuturor !

Link către postare
Marius

innuendo, scrie aici despre problema care ai dorit sa discuti acolo. Eventual, poti initia un topic nou care sa treteze doar acel subiect.

Link către postare
cincin

De ce in ultimul timp SNPPC.ro nu mai este al tuturor membrilor sai si se incearca o cenzurare a postarilor ? Oare trecerea la un program 09-17 e ceea ce ne doare pe noi mai mult acum ? Postez aici deoarece pe forum vad ca nu mai am acces si nici la postarile mele ""la liber"" nu primesc accept ! Va multumesc !

Scuze de ambiguitate, la forumul de pe SNPPC.RO ma refeream .O zi frumoasa tuturor !

ia zi omule si pe intelesul meu, ca eu nu prea am doctorate

ce problema e pe forum la snppc?

are alta culoare?

pai si de asta trebuie sa fii suparat?

eu intru si acolo si aici si e ok

daca e o problema aici vezi ca e topic pentru snppc si pe politisti.ro

e adevarat ca forumul politisti.ro e mai populat (felicitari celor care il au in grija!)

dar nu trebuie sa barfesti un forum ca sa te dai teava pe altul

sanatate si va salut

Link către postare
gigabyte

Cred ca innuendo confunda forumul cu comentariile de pe site.

Pentru ca pe Forumul SNPPC nu exista "accept" pentru postari.

Link către postare
gigabyte

Hristos a inviat! Paste fericit tuturor!

Link către postare
pernutealex

Mai am cateva luni de abonament COSMOTE prin SNPPC si ma voi putea IN SFARSIT retrage din acest sindicat. Este 0 barat de la miting pana in prezent.

• Apreciez 3
  • Displace 1

Link către postare
rahoul

ar trebui sa fii profund recunoscator ca nu ai credit la casa luat cu sprijinul/prin snppc. 30 ani erai legat cu cotizatie :lol: cred ca ar tb sa imi multumeasca sindicatul ca le-am dat o idee pentru "fidelizarea" membrilor: creditul co-branded banca x - snppc, cu cotizatie inclusa si stabilitatea membrilor garantata :naughty:

Link către postare