Jump to content
POLITISTI.ro

Donare de bani pentru politist ranit in explozie

povi
 Share

Recommended Posts

Sper sa nu par ipocrit..acum 2 saptamani am vazut la un post de stiri cazul unui coleg de-al nostru care a fost GRAV ranit in timp ce participa la cercetarea la fata locului a unui incendiu provocat de acumularea de gaze... cred ca este vorba de : http://www.gandul.in...n-salon-9262395

Nu am avut timp sa notez contul in care pot depun donatia,rog ca persoanele care pot sa faca ceva sa ia atitudine,colegul nostru a ramas orb si nu poate sa se deplasese doar daca este ajutat!Am inteles ca are nevoie de o suma ca sa se opereze sa isi poata recapata vederea.

Daca poate cineva da mai multe informatii eu as fi de acord sa strang banii de la mine de la sectia de politie...

La sfarsitul articolului sunt conturile unde doritorii pot sa doneze bani.

http://www.emaramures.ro/stiri/79323/SPECIAL-eMM-REMEMBER-Darius-Perhaita-politistul-care-a-fost-un-miracol-chiar-si-pentru-medici-face-primele-marturisiri-dupa-exploziile-de-la-Sighet-VIDEO-

Noi, colegii de la Ipj MM, pe langa donatii, am fost de acord sa ni se retraga din salariu 5 lei de persoana pentru Darius. Stim cu totii ca este mult prea putin, dar orice ajutor e binevenit... In orice clipa putem fi si noi in aceeasi situatie.

Eu sper sa aiba o insanatosire grabnica...

Am donat si eu o suma ieri....sa vad ce zic si colegii de la Sectia 5 Pol. Craiova,daca sunt de acord sa doneze si ei...