Jump to content
POLITISTI.ro

videosuzy

Pistol BUL M5 Ultra-X cu glont 9x19

Recommended Posts

videosuzy

Am de vanzare Pistol BUL M5 Ultra-X (pentru clientii poligonului UTI, cel comercializat prin magazinul de langa poligon). Pentru cei interesati de datele tehnice, postez un link catre pagina acestora (sper sa nu fie considerata reclama, fiind unicul distribuitor din tara al acestui tip de arma):

Pistol BUL M5 Ultra-X

Cu o lungime de 175 mm şi o înălţime totală de 120 mm, foarte compact, BUL M5 Ultra-X este unul dintre puţinele pistoale „Mini” 1911, fiind conceput special pentru muniţie 0,45 ACP. De asemenea, foloseşte un polimer uşor, de mare capacitate, foarte compact, destinat şi pentru muniţie de 9x19 mm.

Atât încărcătorul înclinat, cât şi sistemul de recul Recoilles, unicat, reduc semnificativ reculul simţit şi mişcarea ţevii pistolului. Gura ţevii, joasă şi radiantă, îmbunătăţeşte funcţionalitatea şi fiabilitatea acestei arme.

Având o putere de foc impresionantă, de 12+1 focuri de 9x19 mm şi 10+1 focuri de 0,45 mm, pistolul BUL M5 Ultra-X este pistolul mic de calibru mare, de ultimă generaţie, care poate fi purtat fără a fi observat.

Detalii tehnice

calibru: 9x19/9x21/0.45 ACP

capacitate: 12+1 la toate calibrele de 9 mm, 10+1 în 0,45 ACP

greutate: 730 gr.

lungime totală: 175 mm

lungimea ţevii: 80 mm

înălţime totală: 120 mm

cătare: fix negru (vizibilitate în timpul nopţii opţională)

lungimea liniei de miră: 123 mm

mecanism de tragere: SA (simplă acţiune)

greutate la apăsare pe trăgaci: 1,5 – 2 kilograme

piedică: manuală

si un film direct "de la mama lui ":

Edited by Catalin
Anunturile trebuie insotite de detalii complete, incluzand pretul, daca sunt produse noi ori uzate, modalitatea de contact, eventual specificatiile complete ale produsului si/sau imaginea sa.

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

videosuzy

Multumesc frumos pentru completari.

Cu stima,

Marius

Preţ?

bundesgrenzschutz

Pret? :)

videosuzy

Pretul pe care-l cer e de 2500 lei in care intra si taxa de armurier. Totodata, in aceeasi bani, predau si hamul din cordura si tocul din piele de culoare maro (ultimul facut pe comanda), ambele fiind exact pe dimensiunea armei.

Stima

Motoboom

Dar niste foto cu el nu poti pune? Multumesc.

videosuzy

Postez câteva fotografii realizate în perioada imediat următoare achiziționării acesteia (în prima se poate distinge cu ușurință seria care coincide cu cea din permis)...

post-574-0-19252900-1363697852_thumb.jpg

post-574-0-38287700-1363697859_thumb.jpg

post-574-0-92071900-1363697865_thumb.jpg

post-574-0-79887800-1363697870_thumb.jpg

post-574-0-45372800-1363698214_thumb.jpg

videosuzy

Valabil in continuare.

videosuzy

Valabil dar prețul e acum de 2250 lei cu taxa de armurier inclusă.

Aștept doritori pentru o armă de apărare pe care o poți purta zi de zi însă mult mai ușor.

videosuzy

Pentru ca am urgent nevoie de bani, ultimul pret, fara negociere, este de 2000 lei (pretul de magazin e de 3250 lei). Daca exista doritori, ma puteti contacta pe mobil.

Astept apel,

Cata

Edited by videosuzy

videosuzy

S-a vandut, se poate inchide.

Stima.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• Aarach
      By Aarach
      Buna seara, daca am buletinul facut la o rudă iar acea rudă vinde casa eu mai am buletinul valabil? 
    • Motoboom
      By Motoboom
      Pentru cei pasionati, innebuniti sau cum vreti voi am o Honda de 600cmc din 1998 inmatriculata in Ro, ITP valabil, consumabile schimbate recent, km peste 32000, nu stiu cat de reali sunt, gume 90% ok, esapament final racing, buna pentru incepatori. Accept variante cu o Lada niva, Suziki Vitara sau Samurai, pretul 1800 epuroi, negociabil.
      Relatii la telefon : 0741125425 sau eti79ety@politisti.ro

• CITADELA
      By CITADELA
      Se vinde 1 bucata camera video JVC Everio cu hard disk de 30GB sau card de memorie, model GZ-MG130U, Made in Japan, zoom optic 34x, zoom digital 800x, capacitate de filmare de la 7h la 37h in functie de rezolutie, in stare optica si functionala ireprosabila. A fost utilizata in regim de filmare pentru familie, fara sa fie supusa unor abuzuri mecanice sau functionale excesive. Se da impreuna cu cablurile aferente, telecomanda, incarcator si gentuta. O sa caut si instructiunile, pe care in acest moment nu le gasesc, dar care oricum se pot descarca de pe net. Acumulatorul este Li-Ion de 730mAh si se afla in stare buna (estimez la 80% din capacitate). Este compacta, un pic mai mare decat un aparat foto.
      detalii aici
      Detalii in PM. Nu doresc schimburi si nici nu fac rezervari, primul venit, primul servit !
      Pret fix 190 euro

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.