Jump to content
POLITISTI.ro

Administrator

Sprijin pentru accesul in aria dedicata politistilor

Postare recomandată

Darkrds

Un coleg de la ipj vaslui ma poate ajuta ? chirosca alec.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

mishuchet

Buna ziua!

Mi-am asociat adresa de e-mail cu cea oficiala de serviciu. Vreau sa precizez ca adresa de email e cea atribuita de Politia de Frontiera, nu respecta formatul politiei romane, fiind doar nume.prenume@igpf.ro. Daca nu rog un coleg de pe raza judetului Vaslui sa ma confirme. Chetran Mihai - Sectorul Politiei de Frontiera Berezeni. 

Astept confirmare!

Link către postare
Circulatie2018

salutare tuturor. sunt din din cadrul ipj buzau si vreau si eu acces la aria dedicata politistilor

• Displace 3

Link către postare
danpin

Ai PM

Link către postare
ghitza88

Salutare! Doresc si eu acces in aria dedicata politistilor, lucrez la.ipj Maramures

Link către postare
danpin
în urmă cu 15 ore, Circulatie2018 a scris:

salutare tuturor. sunt din din cadrul ipj buzau si vreau si eu acces la aria dedicata politistilor

Mincinosul asta e un local care s-a dat drept politist ca sa aiba acces in aria privata! Mare atentie pentru cei care confirmati!

• Apreciez 2

Link către postare
Sache

@Circulatie2018, ai crezut ca ne păcălești? Nu îți este rușine sa minți? Tu faci parte din cadrul primăriei, unde, culmea, mai ocupi și o funcție de conducere. Credeai ca nu aflam cine ești, localule? Doar un gardian local putea sa facă asa ceva.

Sa îți intre bine în cap: nu ai fost, nu ești și nu vei fi niciodată polițist! Doar polițiștii pot avea acces în aria privata! Tu, fiind un local, un angajat al primăriei, un nimeni practic, nu poți sa ai acces în aria privata! Ai înțeles, localule?

Asa ca, hai sictir!

Felicitări, @danpin!

Atenție pe cine confirmați! Dacă aveți dubii cu privire la o persoana, în sensul ca este sau nu polițist, mai bine nu confirmați persoana respectiva.

• Apreciez 2

Link către postare
TibiS

Buna ziua!

Am fost admis la Scoala de Agenti de Politie "Vasile Lascar" Campina. Voi incepe cursurile in mai putin de o saptamana. Exista vreo posibilitate de a confirma acest lucru si a primi acces in sectiunea privata a forumului? Ma gandesc ca as putea gasi informatii care m-ar putea ajuta pe parcursul scolii.

Multumesc!

Link către postare
Sache

@TibiS, ai un pic de răbdare. Așteaptă sa începi școala, sa cunoști alți colegi din școală, colegi care sunt membrii ai acestei comunități și care ar putea sa confirme ca ești elev al scolii de politie.

Pana atunci poți sa găsești lucruri foarte interesante și în aria publica.

Link către postare
HijPetrica

Vreun coleg de la DGPMB?In special Pol.Sector 6.

Link către postare
raulita72

Vă salut. Un coleg din cadrul ipj Vrancea dacă mă poate ajuta cu o confirmare. Stoica Emil mă numesc.

Link către postare
madskillz

Rog accesul in sectiunea privată, student Raducanu Gabriel anul 3 Academia de Politie

Link către postare
cosmingrecu

de la mehedinti nu e nimeni?

Link către postare
TibiS

Salutare! Revin aici cu un post. Este cumva vreun coleg de la Scoala de politie "Vasile Lascar" Campina care ma poate ajuta cu o confirmare?

Multumesc!

Link către postare
Mogochanel

Salut! Cineva din Neamt care poate confirma si pentru mine?

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.