Jump to content
POLITISTI.ro

IacobescuuRamona

AudiQ7

Recommended Posts

Marius

Ce a spus Cătălin?

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

IacobescuuRamona

Nu am dat date de contact nimanui si nici nu am trimis mesaje pentru intalniri sau alte porcarii. Daca aveam nevoie de cuceriri,mergeam si postam anunt la matrimoniale... :doh:

Edited by IacobescuuRamona

Cristi

Acum, lasand gluma la o parte...ce a zis Catalin? Inainte de toate trebuie sa avem grija sa nu se depaseasca limita bunului-simt si sa luam masurile de rigoare. Ramona, daca consideri ca ai fost jignita de userul respectiv, posteaza aici sa vedem si noi si sa facem o judecata ad-hoc.

• Upvote 1

IacobescuuRamona

"O vor căuta colegii noştri mai tineri, necăsătoriţi şi dornici să "socializeze". Acesta a fost scopul postării acestui anunţ, să fim serioşi " (Catalin)

Deci,solicit inca o data inchiderea topicului,asta daca nu vreti sa comunicati intre voi. Oricum eu ma retrag din comunitatea voastra,ca nu vreau sa fiu batjocura voastra...

Toate cele bune!!

Cristi

Nuuuuu...nuuuuu pleeecaaaaaaa..... :(

• Upvote 3

Catalin

Te rog frumos să mă ierţi pentru obrăznicia mea! Poţi să mă ierţi?

Cam ce măsuri ai dori să mi se ia, astfel încât să te mulţumească şi să mă ierţi?

• Upvote 2

IacobescuuRamona

Catalin...eu nu am nevoie de masuri impotriva cuiva pentru a-mi face pe plac. :(

E de ajuns ca ti-ai cerut scuze. Toti suntem oameni si trebuie sa intelegi ca nimeni nu-i mai sus decat altul,indiferent de stare materiala,functie,pile sau ce mai poate fi.

Nu am vrut sa jignesc pe nimeni,gluma a fost luata ca gluma,dar s-a intrecut masura si de la gluma s-a sarit direct la bataie de joc. Nu-mi place deloc postura asta,nu vreau ca cineva sa ma judece prost,pentru ca eu stiu cum sunt si stiu sa respect un om,cu conditia ca si el sa ma respecte. :)

Edited by IacobescuuRamona
  • Downvote 3

Daniel24

ramona a plecat din comunitatea noastra :o ramona,ai zis ca ai vandut camionul cu 80000,pai si te-a lasat inima ta de fata cu firma si secretar(nu secretara) sa lasi 10000 din pret? :unsure: faceai shopping in arena mall o luna de aia 10000 :naughty::))

• Upvote 1
  • Downvote 1

danpin

Vand AudiQ7,an fabricatie 2011,500 CP

Eu tot am o problema cu anuntul asta, mai ales ca nu ai postat si niste fotografii. Pe site-urile de profil nu am gasit anunturi de vanzare peste 60000 Euro, tu ai obtinut 80000 pe ea, zic ca ai facut o afacere buna.

Totusi, puterea motorului m-a dus cu gandul la o reclama :D

• Upvote 2

IacobescuuRamona

dan,cauta pe net si o sa vezi ca sunt Q7 care sar si de 100mii,si eu am dat peste,dar spun asta doar ca sa intaresc cele spuse de mine. Am mai si facut ceva modificari,am schimbat in totalitate interiorul si stilul de deschidere al portierului,plus alte modificari...

Nici n-am umblat 10000 km cu ea,masina e in stare ft buna,cel ce mi-a cumparat-o a vazut toate astea.

E logic ca pretul de vanzare a scazut un pic si datorita faptului ca a fost achizitionata in 2011,iar eu aveam nevoie de banii astia ca de aer.

Daniel24,tu crezi ca eu am nevoie de secretar??? Ai grija ce vorbesti,te rog frumos...

Pe mine imediat m-ati inrosit pentru ca am postat informatii despre vanzare,dar pe Daniel24 de ce nu-l luati "la tinta" pentru jigniri? Atata timp cat eu nu l-am atacat,el de ce o face? Stie el ca am secretar si nu-mi vad de ale mele?

Marius

Daniel24,

Vezi că nu se mai folosește termenul "secretar/secretară" acum îi spune "asistent/asistentă personal/ă". Clar? :P

• Upvote 1

Catalin

Cu ce te-a jignit Daniel24?

Dacă cineva spune că ai un secretar, te jigneşte?

De asemenea te-aş ruga din suflet să mă luminezi şi să mă scoţi din ignoranţa în care mă zbat, lămurindu-mă şi pe mine în privinţa "portierului". Ce este, cum arată şi la ce foloseşte? Cum i-ai modificat stilul?

• Upvote 2

Ioanna

Inca nu a primit ban??????

• Upvote 1

arcan

Noi cu ce ne mai distram daca ia ban ?? :wacko:

Cerasela

V-ati luat si de pretul masinii,dar voi nici nu stiti ce modificari a suferit si cati bani am investit pentru asta!

Pe bune daca gandeai un pic nu initiai topicul, incerci sa vinzi o masina scumpa unor oameni care castiga in jurul la +|- 2000 ron cu familii de intretinut. Daca tu ai trait in puf asta nu inseamna ca toti au avut parte de asa ceva. Nu ar trebui sa te simti ofensata de glumele baietilor, sunt pe masura ofertei tale.

• Upvote 2

Cercetare

Le-ai inveselit sarbatorile la baieti Ramona, chiar si mie! :)) nu trebuie sa te simti prost..... asa cadou...rar

Stalin

Ramona,acum ca ai vandut Q7-le ai putea sa postezi niste poze?Nu de alta dar urmaresc topicul cu interes! :)) M-ai facut curios!

Edited by Stalin

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• Motoboom
      By Motoboom
      Pentru cei pasionati, innebuniti sau cum vreti voi am o Honda de 600cmc din 1998 inmatriculata in Ro, ITP valabil, consumabile schimbate recent, km peste 32000, nu stiu cat de reali sunt, gume 90% ok, esapament final racing, buna pentru incepatori. Accept variante cu o Lada niva, Suziki Vitara sau Samurai, pretul 1800 epuroi, negociabil.
      Relatii la telefon : 0741125425 sau eti79ety@politisti.ro

• CITADELA
      By CITADELA
      Se vinde 1 bucata camera video JVC Everio cu hard disk de 30GB sau card de memorie, model GZ-MG130U, Made in Japan, zoom optic 34x, zoom digital 800x, capacitate de filmare de la 7h la 37h in functie de rezolutie, in stare optica si functionala ireprosabila. A fost utilizata in regim de filmare pentru familie, fara sa fie supusa unor abuzuri mecanice sau functionale excesive. Se da impreuna cu cablurile aferente, telecomanda, incarcator si gentuta. O sa caut si instructiunile, pe care in acest moment nu le gasesc, dar care oricum se pot descarca de pe net. Acumulatorul este Li-Ion de 730mAh si se afla in stare buna (estimez la 80% din capacitate). Este compacta, un pic mai mare decat un aparat foto.
      detalii aici
      Detalii in PM. Nu doresc schimburi si nici nu fac rezervari, primul venit, primul servit !
      Pret fix 190 euro

• CITADELA
      By CITADELA
      Vand vesta antiglont personala, nivel IIIA, marimea LARGE, valabilitate inclusiv 2011 (despre folosirea ei ulterioara, vezi posturile anterioare), formata din urmatoarele panouri:
      spate cu acoperirea zonei laterale
      fata
      trauma plate
      2X minipanouri pentru umeri.
      Husa este in stare buna, desi se vede clar ca a fost purtata ceva vreme, cu panouri velcro (arici) pe fata si spate pentru ecusoane, embleme etc. Nu este ciuruita si sper ca si viitorul proprietar sa aiba acelasi noroc
      Si eu am cumparat-o second-hand, in urma cu aprox. 3 ani. Acum o sa-mi iau una noua.
      Pretul informativ este de 600 RON (detalii si negocieri pe PM)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.