Jump to content
POLITISTI.ro
  • 0

Eliberare permis de conducere dupa Admis la Traseu

razvanalexandru25

Question

razvanalexandru25

Buna ziua fiti amabila as dori sa stiu si eu azi am luat permisu de conducere de categoria B si sunt nerabdator sa conduc din nou as dori sa stiu cand pot sa il ridic specific PERMIS DE CONDUCERE NU DOVA! Cand dupa cate zile sau daca pot de luni sau marti saptamana care vine CU STIMA .

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Luni iti poti ridica dovada valabila 15 zile de la serviciul public comunitar iar aceasta dovada iti va da dreptul sa conduci autovehicule . In termenl de 15 zile vei primi casa prin posta permisul de conducere.

• 0
  • Membru

Buna ziua fiti amabila as dori sa stiu si eu azi am luat permisu de conducere de categoria B si sunt nerabdator sa conduc din nou as dori sa stiu cand pot sa il ridic specific PERMIS DE CONDUCERE NU DOVA! Cand dupa cate zile sau daca pot de luni sau marti saptamana care vine CU STIMA .

Esti străin cu reşedinţa aici sau eşti român?

• 0
Denice92

Bună ziua! În data de 13.11.2020 am fost declarata ADMIS la examenul auto, din câte știam eu permisul trebuia sa ajungă în maxim 3 zile lucrătoare. La mine a trecut deja o săptămână. Cum pot afla dacă mi-a fost emis permisul de conducere și în cât timp îmi ajunge acasă. Precizez ca eu sunt din Prahova, comuna Barcanești. Mulțumesc anticipat! 

• 0
  • Membru

O sa afli cand iti ajunge plicul acasa sau cauta pe internet numărul de la SRPCIV Prahova si suna la ei.

Oricum, săptămâna viitoare il vei primi mai mult ca sigur.

Toate întârzierile se datorează perioadei prin care trecem cu toții.