Jump to content
POLITISTI.ro

Fotbalul si actiunea fortelor de ordine

SimonaEla
 Share

Recommended Posts

buna de tot asta Serhente... :)) imi place sa cred ca o fi vreo ambasadoare a modei sau a cauzelor pierdute, nicidecum a Statului Roman... pur si simplu refuz sa cred asta...

Cred că domnișoara care a postat este una și aceeași persoană cu Simona Ela Fica, fondatoarea site-ului exploziv-news. Pe site-ul MAE nu am găsit nicio persoană care să corespundă cu această persoană care se recomandă a fi ”domnișoară” ambasador. Sper să nu mă fi înșelat.

• Moderator

Nu cred ca e ea... o dra ambasador nu ar putea scrie asa ceva pe wall-ul de FB :D

Ela Simona MI-E GREATA !

Elena Balea eu nu-l cred pe Blaga de asa ceva!!!!

Ela Simona AUZI , CUCOANA ? TI-A CERUT CINEVA PAREREA ? IA MAI DU-TE-N [cenzurat] MA-TII CU BLAGA CU TOT ! TAMPITA CE ESTI ! SI MARS DE PE PROPRIETATEA MEA !

Elena Balea te admir simona ca ai curaj sa te exprimi cu atata inversunare!!!!

Ela Simona ACUM MA "ADMIRI" ? IESI AFARA !

:doh:

• Moderator

Domnisoarei "ambasador" ii lipsesc doua calitati esentiale pentru exercitarea acestei profesii :

1. Inteligenta. De ce spun asta? Pentru ca o persoana inteligenta stie a distinge intre institutiile statului pe care se presupune ca il reprezinta in relatiile internationale.

2. Diplomatia. Un diplomat evita intotdeauna divergentele si conflictele de idei, cautand mereu o solutie de compromis.

Eu zic ca aceasta doamna/domnisoara sufera de ceva dedublare de personalitate in care isi aroga singura competente plasmuite in imaginarul sau bolnav. Imi pare rau, nu trebuie blamata, are nevoie de sprijin de specialitate.

• Upvote 1

...,tu,ca simplu cetatean,preferi sa vii cu 5 insi si sa-ti rezolvi problemele. ...

Asta ma face sa ma indoiesc profund de sexul si ,,ambasadoria,, minunatului cetatean revoltat...

avind in vedere ca a fost banata si nu-si mai poate exprima punctul de vedere, sau da replica la ce s-a scris la adresa ei, propun inchiderea topicului.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.