Jump to content

O sectiune pentru prezentarea armelor personale

livu
 Share

Recommended Posts

o sugestie: un topic in care fiecare sa-si prezinte arma personala (cine are) cu bune, cu rele, rezultate, poze, video, modificari.

am vazut asta pe forumuri de masini unde fiecare isi prezinta masina.

poate chiar in aria destinata doar politistilor daca nu se vrea sa se stie de toata lumea ca poseda arma personala.

• Upvote 1

si mie mi se pare interesanta ideea si merge ca subforum.

propunere:poate ar fi ok si politicos ca atunci cand se sterg commenturi sa se pun in loc un "comment removed" sau ceva...

• Upvote 1
  • Downvote 1

• Administrator

o sugestie: un topic in care fiecare sa-si prezinte arma personala (cine are) cu bune, cu rele, rezultate, poze, video, modificari.

am vazut asta pe forumuri de masini unde fiecare isi prezinta masina.

poate chiar in aria destinata doar politistilor daca nu se vrea sa se stie de toata lumea ca poseda arma personala.

Foarte buna ideea ta. :good:

Totusi, cred ca va fi ceva de genul unui jurnal al armei, pentru ca in privinta modificarilor nu cred ca vor fi prea multe, cum se intampla in cazul tuning-ului din domeniul auto. Fiecare sa-si posteze acolo impresiile, problemele, rezultatele tragerilor, concluziile bune sau rele referitoare la arma pe care o detine, corect? De indata de timpul liber ne va permite, vom crea si acel subforum. Astept si alte opinii sau propuneri.

Multumesc.

propunere:poate ar fi ok si politicos ca atunci cand se sterg commenturi sa se pun in loc un "comment removed" sau ceva...

Explicarea fiecarei actiuni de moderare in parte necesita timp - iar timpul este un material pretios, cel putin pentru noi.

Admin, corect, moderarea necesita timp care este pretios pentru noi toti, Facand acest lucru din pasiune si mergand pe prezumtia ca acesta este un forum de oameni cu mintile la ei si nu de eva punct ro sau mai stiu eu ce forum de fiinte extraordinare, nu ar trebui sa fie atat de multe posturi postari sterse si in locul lor sa ramana "comment removed for bad language, bad ideas, nu sunt eu de acord cu ele, ca asa vrea muschiul meu, ca asa a fost vrerea Domnului". au fost cateva cazuri cand un sir intreg de discutie a disparut si personal ma intrebam daca nu cumva visam ca am postat.

parerea mea

p.s. moderearea ar trebui sa aiba si moderatie, nu numai acoperirea unei insigne, nu?

• Moderator

Din ce stiu eu, nu exista posibilitatea asta, sa ramana "comment removed", din punct de vedere tehnic pe platforma IP Board.