Jump to content
POLITISTI.ro

Cel mai incompetent sef de inspectorat!

Elvis
 Share

Recommended Posts

Stimate Ben, forme de protest social sunt greve, mitinguri, manifestatii de protest, marsuri, demonstratii, mai nou plimbari, etc. Spune-mi te rog cateva realizari mari datorate mitingurilor la care au participat politistii sub indrumarea sindicatelor aparute ca ciupercile, care sunt mai degraba o forma mascata a dgipi decat forme de lupta pentru drepturile salariatilor.

Laptele matern este benefic nou nascutilor, laptele patern este foarte indicat persoanelor care ii poarta de grija tatalui.

• Upvote 1
  • Downvote 4

• Moderator

Laptele matern este benefic nou nascutilor, laptele patern este foarte indicat persoanelor care ii poarta de grija tatalui.

Si Xanaxul este indicat cand cineva este in concediu de tatalitate, ca altfel nu ar rezista la stres si ar incepe sa debiteze tot felul de ineptii.

• Upvote 3

• Moderator

Dumnezeule, dar nu faceam referire la tine...vezi ce inseamna paranoia? Nu totul se invarte in jurul tau, puisor, stai linistit.

Nu faceai referire la mine dar m-ai citat, de ce oare? :hmmmt: Aha, iti plac citatele din marii clasici in viata, am inteles. :doh:

• Upvote 1
  • Downvote 2

• Moderator

Aha, iti plac citatele din marii clasici in viata, am inteles. :doh:

Reiterez : Paranoia se defineste ca delir cronic, bine structurat si organizat, in care bolnavul manifesta un orgoliu excesiv determinat de hipervalorizare, de exces de autoapreciere.

Daca tu te consideri un mare clasic in viata, zic sa recitesti aceasta definitie. Poate iti da de gandit. Si acum sa revenim on-topic, noi, cei care nu suntem clasici in viata.

Edited by Cristi

Am scris mai sus ca esti usor de manipulat. Poate in viata reala nu, dar pe forum pot face din tine ce doresc. Nu-ti voi mai raspunde indiferent de cata paranoia vezi in fata ochilor. Sa fii iubit de cei normali.

• Downvote 4