Jump to content
POLITISTI.ro

croitoru

Microfon de umar pentru statiile motorola mth800

Postare recomandată

croitoru

Buna seara!

Daca poate cineva sa ma ajute cu o problema!

Cunoasteti careva vre-o modalitate de a achizitiona un microfon de umar pentru statiile motorola mth800 deoarece am cautat pe internet si numai firme din Anglia si S.U.A au de vanzare asemenea accesoriu! Si din pacate nu pot face comanda! Daca se poate vre-o modalitate de a o achizitiona din Romania! Mi se pare ca am vazut ceva asemanator la colegii de la Brigada Rutiera!

Va multumesc!

post-6297-0-50301900-1348258440_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Catalin

Așa ceva cauți, corect?

motorolamth800tetraairw.jpg

Link către postare
CITADELA

Vezi ca este un magazin de echipamente pentru radioamatori in Bucuresti, langa Gara de Nord, pe strada Paul Ionescu nr. 12

Patron este un italian foarte simpatic, pe jumatate roman, si ii spui ca te-a trimis un radioamator de pe un forum. Ia si statia cu tine!

Firma se cheama LLCOM

Are preturi rezonabile si chiar daca nu are pe stoc, te rezolva cumva.

Cat despre cumparat online, de cate ori sa spun ca pe ebay gasiti de toate... o sa creada lumea ca am actiuni la ei de cate ori i-am invocat!

Modificat de CITADELA

Link către postare
croitoru

Catalin : Exact nu stiu daca modelul acela (mufa respectiva) ! Ma intereseaza daca si-a mai cumparat cineva asa ceva si daca se merita investitia , si cam la ce pret l-as putea achizitiona !

Citadela: Nu sunt din Bucuresti si de curand nu cred ca o sa pot ajunge! Mersi oricum de informatie !

Modificat de croitoru

Link către postare
Catalin

Citește aici:

Găsești acolo un număr de telefon și sună la importator. Eu am sunat și omul chiar se pricepe. Am făcut comandă și mi-au trimis antena prin curier.

Link către postare
CITADELA

@croitoru: poţi să-i dai un telefon şi măcar îţi dă un sfat. Poate că ţi-l trimite şi prin curier, habar nu am! Sau încearcă varianta oferită de Catalin. Succes şi poate ne spui dacă în final ţi-ai luat microfon (cu siguranţă că mai sunt doritori).

Modificat de CITADELA

Link către postare
croitoru

rezolvat! Am gasit pe ebay cu 18 lire +taxe de expediere! Mersi de ajutor!

Link către postare
Catalin

Să ne povestești și nouă după ce vine, cum este, cum funcționează, dacă ești mulțumit, etc

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• grosumihaiadrian
      de grosumihaiadrian
      Ofer spre vânzare 3 suporturi pentru stație mobilă Motorola, din care două sunt din piele, al treilea este din plastic.
      Preț - 50 lei/bucată.
    • andreinede
      de andreinede
      Buna ziua,
      Am schimbat talonul si am observat ca nu am la anexa pentru itp decat data expirarii itp-ului.
      In general am vazut ca ar trebuii sa fie si la statie completat!
      Este neinregula acest lucru?Ma ingrijoreaza sa nu se fi uitat sa completeze si sa am probleme cand o sa fiu oprit .
      Iar alta nelamurire este daca mai este nevoie sa mergem unde a fost itp-ul facut sa ne completeze si sa ne puna ei stampila sau este in regula si asa.
      Multumesc!

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.