Jump to content
POLITISTI.ro

Cupa Structurilor Speciale de Interventie ale Politiei Romane - 2012

Stefan
 Share

Recommended Posts

Hai ca mi-ati inveselit ziua.

Cred că-i dati prea multa atentie, nu vedeti că omul e un troll. Se discuta despre cu totul altceva, iar el intră si în mod repetat aduce în discutie armata, probabil are o obsesie, ceva. După ce ne-a spus cum militarii si armata au inventat politia, tot ei sunt cei care au inventat si "frăția", cum politia americana este de fapt o parte a armatei numai că e "undercover", probabil că urmează să ne povestească cum militarii au inventat roata, au descoperit focul si așa mai departe.

Ferească Domnul să aducă cineva în discutie ceva despre telefoane ... o să apară arcan si o să ne spună imediat că nu Bell este cel ce l-a inventat, ci vreun soldat pe front.

• Upvote 4
  • Downvote 4

Horia,nu sunt un fan al militarilor.Doar ca anumiti oameni ,cand nu au argumente,ma ataca cu acest lucru. Intelegi acum de unde prostia asta.Anonymus nu mai fi suparat ca nu te-am primit candva in grupul ala de pe FB.O sa fi fericit sa aflii ca el nu mai exista.

Bafta baieti, unul care a sarit gardul,va lasa sa stati intre voi cei care nu l-ati sarit.

p.s.

sa nu uit: In America multi politisti chiar provin din armata.Cei care sunt abonati la policeone.com pot confirma.

Dar nu are nici o relevanta de unde provin,incercam doar sa va spun ca fobia asta a unora,este doar aici in Romania.

Si apropo,chiar si eu am urmat cursurile unei scoli de politie.Ciudat,nu?

Si apropo,stiti cat dureaza Academia FBI in SUA?

Va las sa gasiti voi.

• Upvote 1
  • Downvote 1