Jump to content
  • 0

Scuze...

ion25
 Share

Question

As dori sa imi cer scuze pt ultimele postari din topicul anterior pt ca inteleg ca nu dumneavoastra sunteti vinovati si aveti dreptate domnule catalin in ceea ce spuneti.Vreau sa va intreb daca mai pot intra pe acest forum sau imi va fi sters contul datorita apartenentei politice.Multumesc!

• Upvote 1
  • Downvote 1

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Daca-ti va fi bannat contul va fi pt nerespectarea Regulamentului! Citeste-l si nu ne mai deranja cu politica ;)

• Upvote 2

• 0
  • Moderator

Poți accesa acest forum și discuta despre absolut orice subiect, cu excepția celor politice și respectând regulile forumului.

Întrucât polițiștii nu trebuie să-și exprime opțiunile politice în public, nici acest tip de dezbateri nu se vor accepta aici.

Dar poți discuta absolut orice altceva, nu avem prejudecăți față vreo categorie dacă ne tratează cu respect.

• Upvote 2

• 0
  • Membru

Tipic pd-leilor te fac in tot felul,iti mai taie si drepturile iar apoi isi cere scuze cand ajung pe marginea prapastiei!

Noi uram politica si ar fi bine sa nu mai deschizi domnule ion25 astfel de topicuri pe acest site!

Edited by cipri83
  • Upvote 3

• 0

Cred ca a inteles user.ul, nu trebuie sa ii mai sarim la gat, i sa atras atentia si a priceput, bine ca si-a cerut scuze. ;)

PS: nu am treaba cu politica si nu ii tin apararea :emo-yessir:

• Upvote 1