Jump to content
POLITISTI.ro

• 0
Insanity66

Legile privitoare la relatiile sexuale

Question

Insanity66

Ca adult am voie sa intretin relatii sexuale cu o fata de 17 ani, daca sunt un adult (aproape 30)?

• Downvote 2

Recommended Posts

• 0
Insanity66

Lucian ,daca tot vrei sa lucrezi o a doua slujba pot saii recomand,stand up comedyla un club fara pretentii? Sau sa inlocuiesti clownii de la circ cand nu pot sa ajunga la spectacol? Nu zic ca ti-ar iesi ceva,dar macar ai fi incentrul atentiei.

Edited by Cristi
Pentru aceasta postare userului Insanity66 i s-a suspendat dreptul de a posta pentru 30 de zile. Nu toleram mistocarii,infantilii si frustratii pe acest forum.

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 0
teolucian63

Sa inteleg ca sunt categorisit drept clovn de catre cineva care si-a ales nick-ul INSANITY? Ok, asta inseamna ca ai facut un spirit de gluma? Cat despre a doua slujba, nu mai este nevoie-sunt tanar pensionar! Iar despre " a fii in centrul atentiei", nu te supara, dar nu eu caut sa enervez prin replici fara logica si sarcastice...de raspuns in acest topic, era normal sa-ti raspund tie, din moment ce tu ai initiat topicul! Oricum daca te-am jignit, imi cer scuze si promit ca nu o sa-ti mai raspund(decat poate fata in fata la o bere...).

Apropos, cifrele din nick-ul meu reprezinta anul nasterii...

Edited by Cristi
Editare dubla postare.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

• 0
teolucian63

Insanity66, astept un raspuns de la tine, chiar pe privat, sa stiu daca am inteles bine mesajul, daca nu, inseamna ca avem o problema...

• Upvote 1
  • Downvote 1

• 0
VladM

...-Take a break, grab a Snikers!- Eu am unu` din doua bucati... da se gaseste si dintr-una; mereu am impresia ca ala' din doua bucati e mai mare... efectu' Placebo. :ner:

Lasal in voia lui, Teo Lucian. N-ai cum s-o duci la capat cu unul ca el. Odata ce el a intrebat "daca e legal sa se iepureasca cu o fata de 17 ani" ce pretentii mai ai...

Este impotriva bunelor moravuri ale societatii si ale propriei constiinte, pe care dansul nu o are, iar chestiunea penala nu te exclude din maturitatea de care dai dovada. :doh:

• Upvote 1
  • Downvote 1

• 0
eduardpsih

"Fantasmele erotice ale femeilor" si "Fantasmele erotice ale barbatilor" scrise de Nancy Friday sunt doua carti extrem de utile pentru subiectul topicului. Vi le recomand. Lectura placuta.

• 0
Bobonel
Posted (edited)

Daca un baiat major face sex cu o fata majora care si ea vrea sa faca sex cu el si fata ramane insarcinata,va fi baiatul arestat?

PS:Vreau raspunsuri doar de la politisti nu vreau sa merg pe riscuri!!

Edited by Bobonel

• 0
Bobonel

Daca un baiat face sex cu o fata majora cu acordul/consimtamantul ei (adica si ea sa vrea sa faca sex cu el) si o lasa gravida/insarcinata va fi arestat baiatul?

• 0
Ramtha

Serios? Mai oameni buni! Nu va inmultiti! 

• 0
Bazarache
Posted (edited)

😂..Asa este chiar devine periculos !

Edited by Bazarache