Jump to content
POLITISTI.ro

bolund

Pistol Glock 34 şi cu câteva accesorii

Postare recomandată

bolund

Imi vand Glock-ul 34, deoarece imi iau ceva mai interesant, cartuse trase...cred ca maxim 400-500, arma este luata de la Glock Romania, a costat 44 milioane acum un an jumate, o vand cu suma de 3.500 roni negociabil pentru membrii forumului. In pret este inclus un toc tactical Fobus, magazie dubla Fobus, cutie depozitare si un ham. Cu stima, eu.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

bozo

ce iti iei mai interesant? :P

Link către postare
bolund

Colt 1911 putin "tunat" :naughty:

• Apreciez 1

Link către postare
arcan
Publicat (modificat)

Gasesti munitie pentru el ?

Modificat de arcan

Link către postare
bozo

Se gaseste, dar e mai scumpa.

Link către postare
bolund

Da se gaseste dar asa cum zice si Bozo e mai scumpa. Va salut

Link către postare
bolund

Up! Pret nou 3000 ron :naughty:

Link către postare
cptgabriel

In urma cu 3 luni, am citit postul tau inainte sa-mi iau G34, acum citeva zile ma gindeam , si eu , sa-l vind si sa-mi iau un 1911 in 45 :ner:

Link către postare
bolund

Bafta!

Link către postare
bolund

Up!

Link către postare
bolund

Rog Admin inchiderea acestui topic, stima.

Link către postare
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

• Conţinut similar

• DomnulColectionar
      de DomnulColectionar
      Bună ziua, aș dori să pun o întrebare. Intenționez să achiziționez o armă de foc veche (fabricată înainte de anul 1899) dar nu sunt lămurit in legatură cu un singur aspect. Din ce am găsit pe internet este totuși nevoie să înregistrez arma la poliție (orice armă de foc fabricată înainte de anul 1899 este considerată armă de colecție de tip D deoarece are un calibru depășit- cel puțin așa se înțelegea). Unde pot înregistra o astfel de armă și cum se procedează? Pot achiziționa mai întâi arma și după aceea să mă duc în termen de câteva zile la poliție pentru înregistrare? Sau este posibil ca arma sa fie oprită/ confiscată la vamă din start? Mai țin să precizez că nu dețin momentan permis de port-armă și nu intenționez să fac rost de unul curând. Mulțumesc mult pentru orice răspuns!

Dacă sunteți curioși cu privire la modelul armei pe care vreau să o obțin, intenționez să licitez pentru un pistol Lefaucheux cu două țevi sau un pistol cu cremene din secolul al optsprezecelea.
      De asemenea, nu intenționez sa trag cu vreuna dintre arme, sunt conștient de faptul că poate să mi se facă fața tocăniță dacă explodează țeava din cauza vechimii.
    • Motoboom
      de Motoboom
      Pentru cei pasionati, innebuniti sau cum vreti voi am o Honda de 600cmc din 1998 inmatriculata in Ro, ITP valabil, consumabile schimbate recent, km peste 32000, nu stiu cat de reali sunt, gume 90% ok, esapament final racing, buna pentru incepatori. Accept variante cu o Lada niva, Suziki Vitara sau Samurai, pretul 1800 epuroi, negociabil.
      Relatii la telefon : 0741125425 sau eti79ety@politisti.ro

• CITADELA
      de CITADELA
      Se vinde 1 bucata camera video JVC Everio cu hard disk de 30GB sau card de memorie, model GZ-MG130U, Made in Japan, zoom optic 34x, zoom digital 800x, capacitate de filmare de la 7h la 37h in functie de rezolutie, in stare optica si functionala ireprosabila. A fost utilizata in regim de filmare pentru familie, fara sa fie supusa unor abuzuri mecanice sau functionale excesive. Se da impreuna cu cablurile aferente, telecomanda, incarcator si gentuta. O sa caut si instructiunile, pe care in acest moment nu le gasesc, dar care oricum se pot descarca de pe net. Acumulatorul este Li-Ion de 730mAh si se afla in stare buna (estimez la 80% din capacitate). Este compacta, un pic mai mare decat un aparat foto.
      detalii aici
      Detalii in PM. Nu doresc schimburi si nici nu fac rezervari, primul venit, primul servit !
      Pret fix 190 euro

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

• Create New...

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.