Jump to content
POLITISTI.ro

arcan

Cutite CRKT de calitate

Recommended Posts

arcan

Avem acum un ditribuitor care ne face si reducere la cutitele CRKT(Columbia Rivers Knife and Tools):

post-1356-0-04413600-1334389779_thumb.jp post-1356-0-88889600-1334389843_thumb.jp

• Upvote 1
  • Downvote 1

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

bolund

Mr. Sandulescu?

arcan

Da.

• Upvote 1
  • Downvote 1

spk

Am un coleg care a luat un model, calitatea e super ok.

bolund

Eu zic ca se poate inchide, deoarece d-l Sandulescu nu se mai afla printre noi de ceva vreme. R.I.P.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• Winter
      By Winter
      As dorii sa imi cumpar din afara tarii ( de pe un site) cateva cutite, bricege pentru a le colectiona! Intrebarea mea este: Credeti ca vor fii oprite la vama? Daca da, de ce?
      Vreau sa mentionez ca nu vor fii folosite, le cumpar doar ca sa le colectionez!
      Va multumesc anticipat!

• thdmss
      By thdmss
      E ilegal sa porti un cutit sau briceag daca nu respecta toate criteriile pentru a fi arma alba cu lama si daca il porti la tine pentru deschis cutii, taiat in lemn sau alte chestii sau activitati de genul asta? Exista vreun fel de permis care sa te lase sa ai un cutit la tine? E macar posibil in vreun fel sa porti legal un cutit ? sau oricine are un cutit la el il are ilegal?

• Motoboom
      By Motoboom
      Pentru cei pasionati, innebuniti sau cum vreti voi am o Honda de 600cmc din 1998 inmatriculata in Ro, ITP valabil, consumabile schimbate recent, km peste 32000, nu stiu cat de reali sunt, gume 90% ok, esapament final racing, buna pentru incepatori. Accept variante cu o Lada niva, Suziki Vitara sau Samurai, pretul 1800 epuroi, negociabil.
      Relatii la telefon : 0741125425 sau eti79ety@politisti.ro

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.