Jump to content
POLITISTI.ro
  • 0

sunt terorizat de un politist!

man
 Share

Question

buna tuturor!am observat ca majoritatea sunteti politisti si m-am gandit ca ma puteti ajuta.in urma cu ceva timp prietena mea si cu mine am mers la discoteca,si a doua zi mam trezit cu taicasu la usa ca cica am batut-o si violato pe fie-sa in seara precedenta.mentionez ca fosta mea prietena are un unchi politist care a vorbit cu mine si ma ameninta ca are probe si ca o sa am probleme.dar eu sunt sigur ca i s-a pus pata pe mine acestui om care cica e politist si ar trebui sa ma apere.cum ma pot apara de abuzul lor?eu sunt nevinovat. multumesc!

Recommended Posts

• 0

mie mi se pare o poveste „cusuta cu ata alba”, cred ca de fapt acel „tanar” cauta doar sa ne testeze, să demonstreze ceva sau sa ne enerveze. Nu mi se pare a avea un limbaj de violator ci mai degraba ca avea niste interese ascunse. Mai trebuia lasat putin sa ragaie pe aici poate aflam si ce vrea de fapt

• 0

O mica recomandare Codul penal. Mai precis art. 198 CP daca nu ma insel. Si de fa[t e "daca nu a implinit 15 ani" si daca cumva s-a opus e incadrat la viol si e agravanta ... explicati mai si voi frumos :)

• 0

@man, tu ori esti unul dintre acei asa zisi ziaristi si vrei sa dovedesti nu stiu ce tampenii, ori esti un rahat de pedofil care incearca sa vada oare cum ar putea sa scape basma curata intrand direct in gura lupului si vezi doamne poate, poate punand anumite intrebari vei afla si cum sa scapi ! Daca esti vre-o soparla care vrea sa afle cunostintele noastre intre-a legislatiei crendu-ne spete cred ca ai dat chix si iti propunem sa te muti la alta masa de ex. la comunitari ca sunt mai al dracu !

• 0

Leonidas, te-ai agitat tare pe tema asta. Nu are cum sa iti fure din cunostintele legislatiei. Poate , bine mersi, sa traga un ochi in CP si CPP si afla cam tot ce-i trebuie.

Oricum, multi din acest popor de oameni inteligenti, incalcam legea fara sa stim pentru ca nu ne informam inainte.

Mai ales cei din rural...

Edited by K4r4

• 0
  • Membru

Pedofilii sunt cei mai respectati in inchisoare si cei mai "satisfacuti".

In bagaj, cand se va duce la puscarie e bine sa puna si niste lubrifiant :))

• 0
  • Membru

Citeste ceva ce urmeaza sa ti se intample "man"

COMUNICAT

Biroul de informare publică şi relaţii cu presa din cadrul Parchetului de pe lângă Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie este împuternicit să aducă la cunoştinţa opiniei publice următoarele:

Procurori ai Parchetului de pe lângă Tribunalul Maramureş au dispus, prin rechizitoriu, trimiterea în judecată a inculpatului HAPCA ONUŢ sub aspectul săvârşirii infracţiunii de act sexual cu un minor.

Din probatoriul administrat în cauză, pe parcursul urmăririi penale, a rezultat faptul că, la data de 04.11.2011, inculpatul Hapca Onuţ a întreţinut raporturi sexuale cu minora P.M.A., cunoscând faptul că aceasta avea vârsta de 12 ani.

Dosarul a fost trimis, spre competentă soluţionare, Judecătoriei Vişeu de Sus.

• Upvote 1

• 0

Am citit tot topicul si sincer, speram sa nu fie adevarat, mai e si nesimtit cand stie ce a facut vine si se "lauda" cu fapta lui, ar trebui omorati toti care fac asa ceva.

• Upvote 1

• 0
  • Membru

Cred ca acest individ este un bolnav.

Si ar trebui sa-i fie rusine si mai are si tupeul sa spuna ca este terorizat de un politist .Trebuia sa intituleze acest topic Sunt un pedofil.

Edited by cipri83

• 0

Mie MO-ul mi se pare tipic unui troll.

O persoana care face special threaduri pentru a atrage atentia asupra lui si pentru a enerva lumea. De multe ori se face ca nu intelege ce i se spune sau vine cu lucruri care trezesc indignarea. Sansele ca un pedofil sa fi venit tocmai aici ca sa intrebe asa ceva mi se pare improbabil.

• Upvote 1

• 0

Am citit tot topicul, si daca la inceput am fost indignat de idiotenii debitate de ,,nevinovatul,, de 19 ani, la terminare am inceput sa ma gandesc ca nu e o chestie reala. Ar fi interesant sa se sape putin sa vedem de unde e acel user, pentru ca mie mi se pare un fel de test, sau de trolling, nicidecum o speta reala.

Dar ar fi bine sa se afle cine e acel idiot si daca ma insel si este o persoana reala.