Jump to content
POLITISTI.ro
  • 0

sunt terorizat de un politist!

man
 Share

Question

buna tuturor!am observat ca majoritatea sunteti politisti si m-am gandit ca ma puteti ajuta.in urma cu ceva timp prietena mea si cu mine am mers la discoteca,si a doua zi mam trezit cu taicasu la usa ca cica am batut-o si violato pe fie-sa in seara precedenta.mentionez ca fosta mea prietena are un unchi politist care a vorbit cu mine si ma ameninta ca are probe si ca o sa am probleme.dar eu sunt sigur ca i s-a pus pata pe mine acestui om care cica e politist si ar trebui sa ma apere.cum ma pot apara de abuzul lor?eu sunt nevinovat. multumesc!

Recommended Posts

• 0
  • Membru

pai asta e problema,ca ea s-a opus!si incerc sa o conving sa nu depuna plangere dar unchiul ei,acel politist mi-a dat de inteles ca o sa-mi faca probleme.si mi se pare ca acel om procedeaza gresit,terorizandu-ma pe mine,mai bine ar convinge-o pe ea sa-si vada de viata si sa nu-mi distruga mie viata

Păi, cum să-ţi zic mai cenzurat? Violator sau Bolnav psihic?

Eu cred că tu eşti cel care ai probleme mintale şi nu poliţistul, care, sper să-ţi facă un dosar penal frumuşel.

Şi mai sper ca instanţa să nu aibă milă de tine şi să te trimită unde-ţi este locul.

Ia şi fă antrenament, nu ştiu dacă te vei putea OPUNE colegilor de celulă când vor dori să "profite" de tine.

Edited by Bogdanel
  • Upvote 1

• 0
  • Moderator

Din ce ai spus chiar tu, singurel, asta reiese. Mai exact, că ești autorul unei infracțiuni de viol sau de întreținere de raporturi sexuale cu un minor.

Nu te-am jignit cu absolut nimic, ci doar îți spunem care sunt consecințele faptelor tale.

Deocamdată, tu ești cel care a încălcat legea, dar cu toate astea ești îngrijorat și te plângi de niște eventuale fapte de abuz viitoare, deci care nu s-au produs, dar crezi că vor avea loc. Înțelegi cam cum stă treaba și cum se vede din prisma celor ce nu sunt implicați? E puțin cam aiurea această îngrijorare a ta, mai ales că din posturile tale reiese că încă nu ai conștientizat gravitatea faptelor pe care le-ai comis.

• 0

si tu ce esti de fapt,psiholog?sau voi cei care ziceti ca i-am distrus viata de unde stiti asta?poate ca i-a placut in adancul sufletului si nu mai vrea sa recunoasca,nu?unde e prezumtia de nevinovatie pe care ar trebui sa mi-o acordati?

dati-mi minusuri.cum pot sa vad cine mi-a dat minus? :hmmmt:

• Downvote 4

• 0
  • Moderator

Ce prezumție bre, când tu singurel ai recunoscut și ai tastat cu mâinile tale că ai întreținut raporturi sexuale cu o minoră și împotriva voinței sale?

Păi, noi aici lucrăm cu materialul clientului! Nu avem un punct de vedere și al celeilalte părți, dar cu toate astea, din ce ne-ai povestit, rezultă că ești un infractor ce încă se află în libertate.

• Upvote 1

• 0
  • Membru

Ce prezumţie de nevinovăţie vrei când tu singur ai recunoscut că acea fetiţă s-a opus.

Te baţi cu logica, dacă îi plăcea in "adâncul sufletului" nu se opunea actului sexual.

Edited by BGeorge
  • Upvote 1

• 0
  • Membru

Ce prezumţie doreşti când ea poate nici nu ştie cum să se lege la şireturi, iar tu, ditamai flăcăul, ai "MODELAT-O" după bunul plac al inimii, doar pentru a te simţi bine.

De ce nu ai mers la o prostituată şi acum nu stăteai să ne demonstrezi că de fapt tu eşti mic şi nevinovat iar ea ar fi vreo starletă.

Salut, şi încă o dată îţi zic: sper să ajungi acolo unde îţi este locul!

Edited by Bogdanel
  • Upvote 1

• 0

pai din punctul meu de vedere nu am facut nimic gresit.spunea cineva mai sus de colegi de celula...de unde stie?a fost la puscarie si a vazut? :naughty:

• Upvote 1

• 0

Bai omule tu la 19 ani nu realizezi ca fapta pe care ai comis-o e atat de grava incat vei lua cativa ani buni de inchisoare?In cazul asta sa stii ca nu trebuie sa fii psiholog ca sa-ti dai seama ca ai probleme psihice grave..Sincer te asteptam pe aici sa ne povestesti daca ti-au placut in adancul sufletului violurile din inchisoare..

• Upvote 1

• 0

daca era fata mea...... tortura era ptr aperitiv.

oricum, get a lawyer dar ai grija sa nu fie tata de fata ca altfel vei avea surpriza neplacuta. asa sunt tatii de fete, mai grijulii :)

• Upvote 2

• 0

vedeti cum va credeti psihologi?de unde stiti voi ca nu i-a placu?de ce puneti ghilimele la "in adancul sufletului"?

vad ca toti sunteti agresivi verbali.daca am fi fata in fata oare m-ati mai ameninta?nu cred...

gata?nu mai aveti argumente?

• Downvote 3

• 0
  • Moderator

Man, vad ca esti mai greu de cap, dar incerc sa-ti explic cat se poate de simplu, poate avem noroc sa pricepi si tu ceva.

Legea penala nu iti da voie sa intretii relatii sexuale cu un minor/minora chiar daca actul sexual s-a consumat cu acceptul acestuia/acesteia. Pentru treaba asta trebuie sa faci puscarie.

In plus, chiar tu ai scris cu manutele tale ca minora cu care ai intretinut relatii sexuale nu a fost de acord, s-a opus actului sexual. Asta inseamna ca ai recunoscut ca esti un violator, iar asta nu e o jignire, e o constatare in urma celor scrise de tine.

Faptul ca tu nu pricepi aceste lucruri si nu esti in stare sa realizezi gravitatea faptelor tale, nu dovedeste decat ca nivelul tau de inteligenta este mult sub limita normala.

Iti doresc o lunga perioada de "studiu" la racorica.

• Upvote 1

• 0

vad ca ai cerut ajutor si nu stii sa apreciezi ca ti sa acordat cat de cat, sa stii ca nu meriti nici macar cel mai mic ajutor, te mai miri de ce esti considerat infractor?

• 0
  • Membru

vedeti cum va credeti psihologi?de unde stiti voi ca nu i-a placu?de ce puneti ghilimele la "in adancul sufletului"?

vad ca toti sunteti agresivi verbali.daca am fi fata in fata oare m-ati mai ameninta?nu cred...

Nu ai vrea să fii faţă in faţă cu cineva de aici.

Edited by BGeorge

• 0
  • Membru

Oricum, am salvat paginile acestui topic, şi pe baza ip -ului tău, o să aflu zona unde locuieşti, de ce secţie de poliţie aparţii(presupun că e Rurală), şi voi lua legătura cu poliţistul respectiv pentru a-i da pe tavă dovada faptului că ai recunoscut violul şi că fetiţa s-a opus.

Edited by Bogdanel

• 0

eu v-am cerut ajutorul si voi ce faceti?ma luati cu"ce-ti faceam dak era fata mea" si alte aiureli.e frumos din partea voastra?

• Downvote 4

• 0

sa speram ca lucratorii care au cazul pe rol sa si faca datoria si acest pusti sa nu fie ''mai presus de lege''

• 0
  • Membru

Propun banarea acestui user.

Chiar nu văd de ce el trebuie să beneficieze de accesul pe acest forum.

Edited by Bogdanel

• 0

Du'te si impusca'te! Iar daca ai profitat de fetita, sa putrezesti prin inchisorile patriei noastre iubite! :good:

Edited by dennis

• 0

fata in fata cu tine??? pustiule, crezi ca aici suntem dintre aceia care sunt tari numai in spatele unui calculator ?? asta ai inteles tu??? sincer, nu ma tenta in aceasta privinta, IP tau este usor de identificat si nu se stie cind vei ajunge sa ne uitam in ochii tai.