Jump to content
POLITISTI.ro
Sign in to follow this  
lightwarrior

Abonamente Cosmote prin SNPPC

Recommended Posts

lightwarrior

Ce se intampla cu abonamentele noastre la Cosmote prin SNPPC, daca,SE PARE, ca nu se vor mai opri banii pe statul de plata ? Cum ne vom achita abonamentele ? Doar nu ni se vor inchide...

• Upvote 1
  • Downvote 1

MTK

Simplu. Intr-un cont pe care SNPPC l-a pus deja la dispozitie in caz ca nu se mai pot retine pe statul de plata. Stiu, era mai simplu pt noi ca nu ne bateam capul cu plata facturii dar sa ne aducem aminte ca inainte de asta cand eram abonati pe la diferiti operatori de telefonie, stateam la coada si plateam factura. Deh, asta e....sa-i multumim ministrului pentru ordinul care l-a dat.....

• Upvote 1
  • Downvote 1

marcellutz

concurenta...naste, preturi mici...

• Downvote 2

innuendo

E problema (pentru SNPPC) cu aceste abonamente. E suficient sa recititi contractul pe care l-ati semnat si o sa vedeti .....ar fi nevoie de o modificare a clauzelor pe care ar trebui sa o acceptam si noi.

Edited by innuendo

stealth

Care este marele avantaj pentru membri?

Am avut curiozitatea sa caut avantajele cu care se lauda snppc-ul si am comparat oferta lor cu cele ale Cosmote-ului de pe site-ul lor.

Comparatie SNPPC-Cosmote.pdf

wow

se mai pot face astfel de abonamente?

dadu

stealth e ceva gresit in comparatia ta care pe mine ma costat ceva bani. Am facut in aceasta vara 2 astfel de abonamente, de 7,44 euro. Acele 120 de minute, fata de cele din abonamentele cosmote de pe piata libera, au avantajul ca se reporteaza, ceea ce nu se intampla cu cele 125, dar au si dezavantajul, sau marele dezavantaj, depinde de fiecare, ca NU SUNT si internationale, cum credeam si cum nu mi-a dat prin cap sa intreb inainte. Si uite asa am avut surprize pe fluturas.

Sache

Ce se intampla cu punctele de loialitate? Cine le foloseste?

• Upvote 1
  • Downvote 1

teolucian63

@Sache, toate punctele de loialitate sunt insusite si folosite de catre reprezentantul sindicatului ori/si de dealer-ul companiei de telefonie mobila!

• Upvote 1