Jump to content
POLITISTI.ro

Catalin

Cupa Serviciilor de Interventie Rapida ale Politiei

Postare recomandată

cyprusboy89

Am fost spectator la prima editie a competitiei, in 2010 , fiind pe atunci elev in anul 2 ... a fost superb ! Felicitari baieti! :emo-yessir:

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

ora86

In zilele de 31 august,01-02 septembrie va avea loc la Scoala de politie Slatina a 2 editie a Cupei structurilor speciale :emo-yessir:

Link către postare
Catalin

Aveti acolo si bazin de inot?

Eu retin ca prin adresa aia de la comanduire se zicea ceva si despre astfel de probe.

Link către postare
arcan

Nu e la Bucuresti ? E la Slatina?

Link către postare
Marius

Din pacate sunt in concediu de odihna in perioada respectiva. :(

Facem o mica "intalneala forumistica"? :naughty:

Link către postare
ora86

Bazin de inot nu avem ,este in constructie si au termen anul acesta

,avem doar piscine si mai este piscina de la scoala dar trebuie reconditionata,dar e oltul aproape :ner: circuitul fizic va trebui refacut ca se cam degradase ,

azi am aflat si noi de adresa aia,nu stiu daca si inotul va fi tot aici:hmmmt: ,

Cum sa nu Marius :naughty: va astept ,poti sa vii chiar daca esti in concediu ca esti aproape

Link către postare
arcan

E oficiala treaba sau doar zvon ?

Link către postare
ora86

Este oficial :emo-yessir: ,azi am aflat si de la conducere si de la bucatarie :ner: ca ne-au intrebat ce se intampla in perioada aceea ca au primit instiintare ca o sa vina aprope 200 de mascati si trebuie sa fie toti la bucatarie

Link către postare
Cristi

Trebuie proteine, nutrienti... :naughty:

Link către postare
Dan

Chiar la poalele dealului pe care se afla scoala de la Slatina se afla un complex sportiv foarte modern cu tot ce trebuie, piscina, teren de tenis, etc. Apartine fotbalistului Razvan Rat si stiam ca este foarte bine intretinut, nu cunosc preturile.

Link către postare
ora86

Bazinul trebuie sa aiba dimensiuni de bazin olimpic 50m lungime/25m latime ? :hmmmt:

pentru la scoala sunt 2 bazine de inot dar au dimensiuni mai mici cel mare are 9/20m si cel mic are 9/5m

si nici piscinele din oras tot nu sunt olimpice :hmmmt:

Modificat de ora86

Link către postare
Ben

Cunosc "bazinul" lui Rat, dar ala e bun pt balaceala, in niciun caz pt probe. E prea mic, cel putin asa cred eu.

Ca dotare, era foarte buna baza sportiva de la Academie: teren de atletism, traseu, bazin aproape olimpic :) cu adancimi de la 2 pana la 6 m. Nu stiu lungimea cat are, dar bate undeva pe la 40 de m, cu 2 rampe (una de inaltime mijlocie, cea de-a doua pana la inaltimea salii bazinului). Nu pot sa apreciez corect inaltimea. Daca imi aduc aminte corect, tot acolo au organizat cei de la ACVILA o astfel de competitie.

Imagini de la acea competitie, o parte din ele fiind si din Academie (de pe la min 1:27), cu tot cu bazin, altele de la IGJR, care e in apropiere:

Modificat de ben

Link către postare
ora86

Poate vor sa inoate in raul olt,cine stie ce le mai trece prin cap :blink: ,imi mentin parerea ca nu la Slatina se va tine proba de inot

Cupa da se poate tine ,dar vor avea ceva de munca la reconditionat circuitele

Link către postare
arcan

Ben mi-a facut o mare placere sa revad imginile alea.Si pe mine in unele.A fost intradevar un lucru extraordinar, si amintirile de la competitiile organizate de Acvila vor tine toata viata...

Link către postare
swat7373

dupa ultimile informatii se pare ca se va tine la acadenimia de politie incepind cu 29 august

Link către postare
cris91

ce clip?

Link către postare
Rookie

dupa ultimile informatii se pare ca se va tine la acadenimia de politie incepind cu 29 august

Prietene tu nu citesti deloc pe aici pe forum?

S-au postat de mult aceste "ultime informatii", inca din 02 August, de catre baietii ce luceaza la astfel de formatiuni, dupa cum te poti convinge citind

Deci nu prea mai sunt deloc "ultime informatii", au devenit o certitudine si se cunosc aceste detalii din urma cu 10 zile, pe aici pe la noi. :D

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.