Jump to content
POLITISTI.ro

doberman

Angajare pentru trupele speciale ale politiei

Recommended Posts

doberman

buna am 30 ani am absolvit facultatea EFS si am urmat stiinte juridice,12 ani gimnastica de performanta,1 an judo si 6 luni wushu, as dori sa primesc sfaturi pentru o posibila cariera in trupele speciale mai este posibil la varsta mea?

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Marius

Nu e posibil.

Catalin

Gasesti toate informatiile care te intereseaza, numai ca trebuie sa ai putina rabdare si sa citesti tot (subiectul a fost foarte mult discutat):

Elvis

Era posibil daca la varsta asta erai deja politist.

doberman

stiu ca e greu din sursa externa,foarte greu dar eu mi am pierdut vremea cu altele pana acum 1 an jumate in loc sa mi gasesc ceva in domeniu,pana se mai putea misca ceva cu o derogare sau altceva,sunt o fire energica si nu ma simt deloc de 30 de ani, la un momentdat ma gandeam la legiunea franceza,mai stau un an si dc nu reusesc la noi nimic plec,in Romania nu sunt apreciate persoanele cu aptitudini,stiu cazuri in care au dat spaga sa intre iar dupa nu si faceau meseria cum trebuie,erau dezinteresati total de asta ne merge asa bine.

• Downvote 8

CITADELA

Si care este esenta topicului pe care tocmai l-ai deschis?

Edited by Kmcoio

Ben

la un momentdat ma gandeam la legiunea franceza,mai stau un an si dc nu reusesc la noi nimic plec,in Romania nu sunt apreciate persoanele cu aptitudini,stiu cazuri in care au dat spaga sa intre iar dupa nu si faceau meseria cum trebuie,erau dezinteresati total de asta ne merge asa bine.

Asa.... Si ce vina are Romania ca tu ti-ai pierdut vremea cu alte treburi (dupa cum zici tu) si te-ai trezit la 30 de ani ca vrei in Politie sau unde oi vrea tu, cand deja e cam tarziu?!

Edited by ben

Dorin17

Pana la urma, ce vrei de fapt?

Marius

in Romania nu sunt apreciate persoanele cu aptitudini,

Te-a parasit modestia?

Vrei sa ne spui ca tu esti unul dintre cei competenti si pregatiti care nu e apreciat in Romania?

Daca iti doreai o cariera in Politie, trebuia sa mergi la o institutie de invatamant ce pregateste politisti, nu in alta parte.

Dorin17

Ar fi picat la ortografie , ca-i cam lipsesc cratimele si de aceea nu s-a dus la o scoala care pregateste politisti!

Administrator

doberman ai primit raspuns cu privire la nelamurirea ta.

Celalalte aspecte privind competentele si aptitudinile tale nu intereseaza pe nimeni.

Topic inchis.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.