Jump to content
POLITISTI.ro
Administrator

Solicitări pentru confirmarea contului de membru

Recommended Posts

axd77

Bună ziua, am asociat adresa de webmail cu acest cont pentru confirmare. Mulțumesc. 

• Upvote 1

CristianIonel

Am asociat adresa de e-mail *****.******@hd.politiaromana.ro 

Pt confirmare ?

Edited by Marius
Eliminare date cu caracter personal
  • Upvote 1

Nicoleta919

Bună ziua. Aș dori confirmarea ca aparținând unui polițist, a contului asociat cu adresa *****.******@cv.politiaromana.ro. 

Mulțumesc anticipat!

Edited by Marius
Eliminare date cu caracter personal
  • Upvote 1

Lucim

Buna ziua, mi am asociat si eu adresa de email de serviciu fapt pentru care doresc confirmare>Multumesc frumos!

Novac

Buna ziua! Am asociat contul de e-mail de serviciu si doresc confirmare pentru descărcarea unor documente. Multumesc!

Toe

Buna ziua!  Am asociat adresa de e-mail. Doresc confirmare! Multumesc! 

Catasrb

Am asociat e-mail specific contului de membru! Multumesc

momona

Buna ziua.Am asociat adresa .Rog confirmare politist.

btudor

Buna ziua! Am asociat contului meu adresa de email de serviciu. Solicit confirmare. Multumesc

• Upvote 1

mbogdan6

am asociat adresa de mail pe acest cont.. iar acum astept si eu o confirmare :)nume: Mihai Bogdan ,Sectia 6 , DGPMB

IPSParinte

Salut! Am asociat acestui cont o adresa de mail, astept confirmarea. Multumesc!

• Upvote 1

BroascaS

Bună seara! Am asociat acestui cont o adresa de mail, astept confirmarea. Va mulțumesc anticipat! 

ionutu2

Salut! Am asociat acestui cont o adresa de mail, astept confirmarea. Multumesc!

Edited by ionutu2
  • Upvote 1

Mogochanel

Salut! Am asociat adresa de email.

gbivis

Salut, vreun coleg de la IPJCL care ma poate confirma?

Am asociat adresa de email oficiala contului de membru.

Michelangelo

Ceau! Am asociat acestui cont adresa webmail, astept confirmarea. Multumesc!

• Upvote 1

Bazarache

Salutari ,astazi am reusit sa obtin adresa de e-mail pe domeniul politiaromana.ro si am asociat-o. Doresc confirmarea ca pastrez accesul in sectiunea dedicata politistilor. 

Multumesc si succes tuturor  cu acest demers.:emo-yessir:

• Like 1
  • Upvote 1

• Similar Content

• Administrator
      By Administrator
      Secţiunea privată a poliţiştilor a fost creată în urma propunerilor membrilor şi pentru a oferi posibilitatea poliţiştilor de a comunica între ei într-un spaţiu privat. Discuţiile din alte secţiuni ale forumului nu vor avea de suferit şi vom susţine în permanenţă dezvoltarea ariilor în care au acces toţi membri forumului.
      Accesul în secţiunea rezervată este permis doar poliţiştilor, (mai exact, conturilor de membru ce sunt confirmate ca aparţinând unui poliţist/ă), iar sigură şi unica modalitate prin care puteţi obţine confirmarea contului este să vă înregistraţi ori să asociaţi contului de utilizator de aici, adresa de e-mail oficială de serviciu (este vorba de adresa prenume.nume@jud.politiaromana.ro - adresa de mail cu care vă conectaţi în webmail.politiaromana.ro), după care postaţi pentru a anunţa acest lucru în topicul "Solicitări pentru confirmarea contului de membru" specificând că aţi asociat adresa de e-mai oficială contului de membru.
      ATENŢIE! - NU folosiţi adresa internă de pe Intrapol, cea de genul nume@politia.local pentru că aceasta din urmă NU FUNCŢIONEAZĂ pe internet) 
      Detalii despre adresa de e-mai oficială găsiţi aici: Cum se obţine e-mail oficial de serviciu @politiaromana.ro?
      Procedura privind asocierea unei noi adrese de e-mail contului de membru, o găsiţi explicată aici: Schimbarea adresei de e-mail asociată contului de membru
      Nu ne interesează să aflăm date cu caracter personal, doar dorim să ne asigurăm că dvs. sunteţi şi în realitate ceea ce afirmaţi.
      În conformitate cu prevederile legale, site-ul Politisti.ro protejează intimitatea şi confidenţialitatea membrilor săi. Nu vom dezvălui niciun fel de informaţii despre utilizatorii forumului către terţe părţi, fără acordul prealabil al acestora.
      Nu trimteţi solicitări pentru confirmarea contolui ori acces în aria privată prin intermediul formularului de contact "Contactaţi-ne" - pentru că nu sunt luate în considerare. Urmaţi procedura descrisă mai sus!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.