Jump to content
POLITISTI.ro

Solicitări pentru confirmarea contului de membru

Administrator
 Share

Recommended Posts

• Membru

Salut, am reusit si am asociat adresa de email contului meu, va rog confirmare si accept in sectiunea privata a politistilor.

Va multumesc!

• Membru

Salutare! Am asociat adresa de webmail de la serviciu. Aștept accesul în secțiunea privata. Mulțumesc! 

• Membru

Salut. Am asociat contului adresa de web mail politia romana. Vă rog să mi acordați accesul în Secțiunea Privata a Polițiștilor. Mulțumesc.

• Membru

Salut. Am asociat contului adresa de web mail politia romana. Vă rog să mi acordați accesul în Secțiunea Privata a Polițiștilor. Mulțumesc.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • Membru

Am asociat adresa de webmail de la serviciu. Aștept accesul în secțiunea privata. Mulțumesc! 

• 2 months later...
  • Membru

Am asociat adresa de webmail de la serviciu. Aștept accesul în secțiunea privata. Mulțumesc! 

• Membru

• 4 weeks later...

Buna ziua, nu am mai intrat de mult timp pe aici. Cum a mai ramas cu accesul pentru cei de la frontiera ? Se da sau nu ?

Multumesc.

• Membru

Pai aveți e-mail de serviciu individual?

Nu, nu avem, metodologia interna nu permite mail internet personal, doar pe unitate/subunitate, mail personal avem doar pe intanet. Ce se face in situatia asta ? 

• Membru

Pai în cazul asta, din câte știu, nu prea puteți primi, din păcate.

• Upvote 1

• 2 weeks later...
  • Membru

Va salut. Am asociat adresa de e-mail contului. As dori confirmarea in aria dedicata politistilor. Multumesc mult.

• Membru

Salut, am asociat contul cu adresa de email de serviciu si va rog sa ma spijiniti pentru confirmare. Va mulțumesc!

• Membru

Buna ziua. Am asociat adresa de email de serviciu cu contul de utilizator. Astept confirmare. Multumesc!

• 1 month later...
  • Membru

Buna ziua. Am asociat adresa de webmail de la serviciu. Rog a mi se acorda accesul în secțiunea privata.

• Membru

Vă salut, am asociat adresa de webmail contului de utilizator, vă rog să procedați la confirmarea contului. Vă mulțumesc!

• 2 weeks later...

Va rog sa îmi acordati acces în aria dedicata politistilor.Am asociat adresa de email de pe webmail.politiaromana.ro

Mulțumesc!

Va rog sa îmi acordati acces în aria dedicata politistilor.Am asociat adresa de email de pe webmail.politiaromana.ro

Mulțumesc!