Jump to content
POLITISTI.ro
Marismaria

Pot aplica dacă am internări la spitalul de psihiatrie?

Recommended Posts

Marismaria

Buna seara! As vrea sa ma inscriu si eu la scoala de subofiteri campina dar am avut doua internari la spitalul de psihiatrie. In prezent mi s-a spus ca nu mai am nici o problema. Am avut tulburare psihotica acuta acum nu mai am. Cei de la academie pot afla asta? Mai merita sa incerc? Saptamana trecuta am facut un test psihologic, un examen psihologic si mi s-a spus ca sunt apta din punct de vedere psihic.

Cristi

Și dacă faci vreo tulburare din asta psihotica cu arma în mana? Spre binele tău și al altora, orientează-te spre alta meserie. 

• Upvote 2

Marismaria
Posted (edited)

Nu fac nici o tulburare. Primul medic nici nu era bun a pus diagnostic chiar daca eu eram si sunt sanatoasa. Cand am consultat alt doi-lea medic mi-a spus sa il dau in judecata. Este vina mea ca nu stiu unii nimic dupa ce termina o facultate. S-a ales praful de tara asta si de toti prostii din ea. Urmeaza sa il dau in judecata pentru ca nu este corect. Politia romana este plina de pedofili si tampiti care alearga dupa porumbei, aia au fost testati bine? Nu vorbi daca nu stii despre ce este vorba. Am si adeverinta pe care scrie ca nu sunt in evidenta cu boli psihice in momentul de fata si il dau in judecata dar cum traim in Romania dreptatea nu exista la toti. Ar trebui sa se faca dreptate! 

Edited by Marismaria
  • Downvote 2

Cristi

Tocmai ai avut un episod psihotic prin postarea asta. Nu e o rușine, însă ai nevoie de ajutor. 

• Upvote 3

Marismaria

Esti chiar retardat daca tu din mesajul meu asta ai inteles. Este plina Romania de tampiti! 

Mai mare prostie ca asta nu am auzit in viata mea.

• Upvote 1
  • Downvote 3

BGeorge

Cum spunea si Cristi, ai nevoie de ajutor...