Jump to content
POLITISTI.ro

• 0
cezarlacatus

Colet Neplatit

Întrebare

cezarlacatus

Buna ziua,
Am trimis unui domn o placa grafica pe data de 04.07.2018. Ne-am inteles pe retelele de socializare ca la sfarsitul lunii septembrie sa am valoarea de 1000 de lei intr-un cont IBAN.Acesta a intarziat plata, ultima oara promitand ca va trimite banii in data de 15.10.2018.De atunci el m-a blocat pe toate retelele de socializare si pretinde la telefon ca ar fi altcineva.

Eu am detin ca dovezi poza cu chitanta de trimitere a coletului, dovada posesiei placii grafice (poza precum si listarea pe site-ul pc garage) si toate conversatiile care au avut loc cu respectivul pe platformele de socializare Facebook si Discord.

Vreau sa stiu daca este vreo posibilitate de a recupera bunul ori valoarea de 1000 de lei si cum ar trebui sa procedez.

Va multumesc din suflet!

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

2 răspunsuri la această întrebare

Postare recomandată

• 0
Marius

Angajezi un avocat şi îl acţionezi în instanţă pentru recuperarea prejudiciului. 

Link către postare

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 0
cezarlacatus

Marius

Pentru un bun de 1000 de ron si cu toata harababura cred ca nu mai merita 😢

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.