Jump to content
POLITISTI.ro

nicu1202

Vind Pistol HK P30L cal.9x19mm

Postare recomandată

nicu1202

Vind pistol HK P30L cal. 9x19mm foarte putin folosit (max.100 cartuse trase)

Arma a fost comandata si adusa direct de la HECKLER & KOCH GmbH Germania, nu de la un magazin de specialitate din tara.

Pretul  este de 900Euro incluzand toate accesoriile si cutia metalica .

Pentru mai multe detalii  sunati la 0761137280

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Motoboom

Unchiule, îți veni pe el?!?  Pfffff, dacă nu aveam, mi-o făceam cadou ! Succes! O bijuterie HK -ul!

Link către postare
nicu1202

Saptamana asta e super oferta il las la 800!!!!

• Îmi place 2

Link către postare
nicu1202

Ultimul pret 3.500 RON.

Link către postare
lancelot

Salut, daca il dai in rate, il iau eu:).

Link către postare
nicu1202

Salut. Scuze ca-ti raspund asa tarziu dar daca ar fi sa-l dau in rate pretul al fi altul plus ca nu stiu daca ar fi posibil acest lucru (doar daca  facem actele dupa ce mi-l achiti integral si tot atunci il vei si primi).

Link către postare
nicu1202

Oferta ramane valabila!!!!!!!!

Foto in privat.

Link către postare

• Conţinut similar

• Motoboom
      de Motoboom
      Pentru cei pasionati, innebuniti sau cum vreti voi am o Honda de 600cmc din 1998 inmatriculata in Ro, ITP valabil, consumabile schimbate recent, km peste 32000, nu stiu cat de reali sunt, gume 90% ok, esapament final racing, buna pentru incepatori. Accept variante cu o Lada niva, Suziki Vitara sau Samurai, pretul 1800 epuroi, negociabil.
      Relatii la telefon : 0741125425 sau eti79ety@politisti.ro

• CITADELA
      de CITADELA
      Se vinde 1 bucata camera video JVC Everio cu hard disk de 30GB sau card de memorie, model GZ-MG130U, Made in Japan, zoom optic 34x, zoom digital 800x, capacitate de filmare de la 7h la 37h in functie de rezolutie, in stare optica si functionala ireprosabila. A fost utilizata in regim de filmare pentru familie, fara sa fie supusa unor abuzuri mecanice sau functionale excesive. Se da impreuna cu cablurile aferente, telecomanda, incarcator si gentuta. O sa caut si instructiunile, pe care in acest moment nu le gasesc, dar care oricum se pot descarca de pe net. Acumulatorul este Li-Ion de 730mAh si se afla in stare buna (estimez la 80% din capacitate). Este compacta, un pic mai mare decat un aparat foto.
      detalii aici
      Detalii in PM. Nu doresc schimburi si nici nu fac rezervari, primul venit, primul servit !
      Pret fix 190 euro

• CITADELA
      de CITADELA
      Vand vesta antiglont personala, nivel IIIA, marimea LARGE, valabilitate inclusiv 2011 (despre folosirea ei ulterioara, vezi posturile anterioare), formata din urmatoarele panouri:
      spate cu acoperirea zonei laterale
      fata
      trauma plate
      2X minipanouri pentru umeri.
      Husa este in stare buna, desi se vede clar ca a fost purtata ceva vreme, cu panouri velcro (arici) pe fata si spate pentru ecusoane, embleme etc. Nu este ciuruita si sper ca si viitorul proprietar sa aiba acelasi noroc
      Si eu am cumparat-o second-hand, in urma cu aprox. 3 ani. Acum o sa-mi iau una noua.
      Pretul informativ este de 600 RON (detalii si negocieri pe PM)

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.