Jump to content
POLITISTI.ro

Stabilirea întâlnirii  

18 members have voted

1. 1. Perioada întâlnirii

• 28 - 30 septembrie
    • 5 - 7 octombrie
    • 12 - 14 octombrie
    • 19 - 21 octombrie
    • 26 - 28 octombrie
  2. 2. Locaţia întâlnirii

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

catalin06gsw

Baieti, am raapunsul de la Kasa Verde Predeal, au disponibile 12 camere, 80 lei /camera sau daca vreti acces la bucatarie sa va faceti diverse, 100 lei/ camera.cand va hotarati ma anuntati daca e cazul sa rezervam.have fun.din pacate nu va pot fi alaturi si imi pare rau

• Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sache

26

• BGeorge

21

• Paul90

15

• Andrei

13

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Baieti si fete, intre 22-25 mai ajung pe la Cluj cu un grup de colegi. Daca sunteti disponbili si vreti sa ne vedem dati un semn aici sau in privat. Sau daca vreti sa faceti intalnirea in perioada aia

Daca va fi in iunie sau pana la mijlocul lunii iulie nu cred ca voi putea veni pentru ca sunt in sesiune. In rest, daca e inainte sau dupa, particip. 

Propun sa facem intalnirea in weekendul 12-14.10.2018. Motive: ziua de salariu pica duminica, 14. Deci banii o sa ii luam vineri, 12. E la salariu, e mai confortabil financiar pentru toti.

Posted Images

• Membru

1. Sache - două persoane 

2. BGeorge - o persoană

3. Marius - o persoană

4. Cornel - o persoană

5. Paul90 - două persoane

6. Danpin - două persoane 

7. Ramtha - o persoană

8. Bogdănel - o persoană, deocamdată

9. Andrei - o persoană

10. Cătălin - două persoane + coleg (2 persoane și copil)

11. MMS - două persoane

12. Bgi - o persoană, deocamdată

13. Dutsu2703 - o persoană, deocamdată

14. GeorgeH - o persoană

Din ultimele postări, văd că suntem 19 persoane care deja au confirmat, posibil chiar 21 + copil, dacă se hotărăște colegul lui Cătălin. Asta înseamnă 9-10, sau, în al doilea caz,10-11 camere, de 2 persoane. Având în vedere numărul de confirmări, putem să ne extindem până la 24 la pensiunea Kasa Verde din Predeal, dacă ne hotărâm în timp util și nu se rezervă.

Sunt de acord cu propunerea lui catalin06gsw.

Edited by Paul90
  • Membru

Eu ma supun majoritatii. Banuiesc ca acele dormitoarele au bai proprii. 

Edited by Ramtha
  • Moderator

Eu vad ca este

kasa.png

Propun sa luam si bucataria. O data pe an ne permitem sa ne simtim bine la o friptura si un pahar, fara sa avem grija veselei.

Cam ciudat cu accesul la bucătărie contra cost. Nu am mai auzit asa ceva. De banii ăștia plus încă ceva ar fi trebuit sa primim micul dejun. 

După câteva pahare, nici eu nu o sa te vad. 😁

@BGeorge, poți sa rezervi, e ok la 2.000 lei pentru doua nopți. Avem la dispoziție toata pensiunea cu 24 de locuri:10 camere cu doua locuri, și una cu 4 locuri.

Mai ales ca este și pe lista. 

• Membru

Am sunat, am rezervat, mai trebuie sa dam un avans de 200 lei la proprietar. Eu zic sa adunam cate 50 de lei din care vom plati avansul iar restul banilor vor fi disponibili fie pentru a cumpara mancare fie pentru a achita o parte din cazare.

• Moderator

Toată lumea cred că vrea mic dejun. Cel putin din experientele anterioare eu zic ca merită. Zic să anunte numai cei ce nu vor mic dejun, dacă există cineva.

• Membru

Achitarea avansului, reprezinta rezervarea ferma, facuta pentru fiecare. Va rog sa luati legatura cu BGeorge, si sa trimiteti suma stabilita... Sa nu ne intindem pe o saptamana cu avansul... 

• Upvote 2