Jump to content
POLITISTI.ro

georgianazuzeac

Anemia și vizita medicală

Recommended Posts

georgianazuzeac

Bună! Anul acesta aș dori să dau probele pentru Școala de Agenți de Poliție "Septimiu Mureșan" și am o nelămurire în legătură cu o problemă de sănătate. Acum câțiva ani am avut anemie, dar cu timpul nu au dispărut simptomele, ci s-au ameliorat, însă nu am mai avut acele crize de anemie de foarte mult timp. Știu că pe această pagină nu sunt doctori, ci polițiști, dar credeți că acesta ar fi un impediment în trecerea probei vizitei medicale sau știți pe cineva care s-a mai confruntat cu această problemă?

Mulțumesc mult!

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

PeterP

Ar trebui să îți faci analiza sângelui, iar în funcție de rezultat, medicul îți va spune dacă ești apt sau nu.

Edited by PeterP

Samyr

Salut tuturor,cine ar putea sa ma lămurească va rog din suflet sa o faceți , fratele meu își dorește tare mult sa facă școala de poliție la Câmpina doar ca are niste probleme de sănătate ca sa fiu mai clar cu probleme,in trecut mai exact acum 2 ani si jumătate aproape 3 el a suferit de niste crize epileptice dar nu a mai avut probleme de atunci,bineinteles urmându-și tratamentul doctorul ia impus 3 ani de tratament acum întrebarea mea este,ar putea devenii polițist in ciuda acestor probleme?

Elvis

Daca are epilepsie nu. Politistii au in dotare arme letale.

• Upvote 1

Samyr

chiar daca nu a mai suferit crize?cu toate ca el nu este declarat cu epilepsie...daca se poate sa fii mai detaliat...

Edited by Samyr

Catalin

„Mai detaliat” va fi medicul. Noi pe aici suntem politisti.