Jump to content
POLITISTI.ro

• 0
budiul

Montare camere de supraveghere

Question

budiul

Buna ziua,

Va rog sa ma informati daca pentru motarea unui sistem de supraveghere intr un ansamblu rezidential este necesar intocmirea proiectului tehnic al sistemului de supraveghere, sau daca societatea specializata poate monta sistemul de supraveghere fara proiect.

Va multumesc

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
CITADELA

Bine ai venit pe forum!

Subiectul s-a dezbatut anterior! Se gaseste la 

Te rog sa folosesti functia de cautare inainte de a deschide un subiect nou, asa cum prevede si regulamentul forumului!

Succes!

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 0
Loredanalory

Buna, as dori sa instalez 2 camere de supraveghere in fata si in spatele blocului pentru paza apartament personal. Mentionez ca am avut probleme in trecut fapt pentru care nu pot sa plec undeva si sa las apartamentul nesupravegheat. Doresc sa instalez aceste camere si sa supraveghez de pe telefonul mobil. Nu intentionez sa angajez firma specializata deoarece am avut un contract costisitor cu o firma si mi-a fost incendiat apartamentul sub paza lor, acestia nu au putut raspunde de nimic pe motiv ca nu a sunat alarma in sistem. Probleme tehnice. Astfel ca doresc sa controlez totul pe cont propriu. Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac in acest sens.

Va multumesc.