Jump to content
POLITISTI.ro

Politisti atacati nevoiti sa traga cu arma

Vip3R
 Share

Recommended Posts

ce face un tigan recent "disponibilizat" din inchisoare...si mai ales oamenii putini in teren

Doi agenţi de la Secţia 3 Poliţie Craiova, chemaţi în această seară pentru a calma un grup de petrecăreţi, în apropierea Complexului Vechi din cartierul Valea Roşie, au fost agresaţi şi s-au văzut nevoiţi să tragă focuri de avertisment

http://www.adevarul.ro/locale/craiova/Craiova-_Politisti_batuti_in_cartierul_Valea_Rosie-_Agentii-nevoiti_sa_faca_uz_de_arma_0_503350236.html

Edited by Vip3R

inca i se mai pare lui igas ca avem salarii nesimtite care trebuiesc taiate drastic sub orice forma?

Pai lui igas i se pare ca nu muncim destul pentru banii pe care ii primim. El nu vede si nu stie realitatea strazii. Dar i se pare ca la sfarsit de an toti politistii iau FB nemeritat. Cred ca nici nu stie ce inseamna FB.

• Upvote 1

probabil crede ca fb vine de la fbi . 1000 lei cat reprezinta salariul nostru pentru el nici banii de benzina nu sunt...

• Downvote 1

Daca i-as propune Ministrului Igas ca-i dau 1000 de lei , dar sa ma lase sa-i trag doar un pumn in gura in chimbul banilor :emo-box: , oare ar fi de acord? Sunt sigur ca nu i-ar placea targul si ar refuza, iar atunci sa se gandeasca ca politistul, pe langa acel pumn, primit in gura, mai trebuie sa munceasca o luna intreaga plus ore suplimentare neplatite, mai trebuie sa stea in pozitia ghiocelului in fata procurorului fiindca a facut uz de arma :slapb: , iar la sfarsit de luna salariul este doar de 1000 Ron. :doh:

Edited by patriotul

unul dintre atacatori, un tigan zis zorro s-a predat azi si a primit mandat pe 29 de zile. motivarea lui pentru fuga de la locul faptei: "mi-au dat cu spray de m-au paralizat, m-au paralizat, nu am fugit, am mers la spital". asemenea caractere trebuie exterminate

• Upvote 1
  • Downvote 1

• 2 weeks later...

probabil crede ca fb vine de la fbi . 1000 lei cat reprezinta salariul nostru pentru el nici banii de benzina nu sunt...

ce benzina?! doar are masina de serviciu....