Jump to content
POLITISTI.ro
Andrei

Videoclipuri si citate lipsa/acoperite

Recommended Posts

Andrei

Salut!

Aveți idee de ce nu îmi apar citatele și videoclipurile postate pe forum? Am dezinstalat/instalat Chrome și tot degeaba. Problema se manifesta doar pe Chrome.

• Upvote 1

Andrei

Am intrat acum de pe telefon, tot Chrome, acelasi cont de Gmail pentru sincronizare, insa totul functioneaza normal. Deci problema e doar de la conectarea de pe PC.

Marius

Cele mai multe probleme de acest fel sunt cauzate de ceva ce a fost salvat în memoria cache sau în datele de navigare.

Dacă pagina se încarcă în mod corect şi fără probleme într-un alt browser, încearcă paşii de mai jos pentru a remedia problema din Chrome:

• goleşte memoria cache şi şterge cookie-urile. Chrome poate avea stocate informaţii despre site sau informaţiile contului tău, care împiedică pagina web să se încarce complet. După ce goleşti memoria cache şi ştergi cookie-urile, reîncarcă pagina web.
  • încearcă Chrome Cleanup Tool pentru Windows. Pot exista programe nedorite pe computer care împiedică pagina web să se încarce corect. Găseşti detalii despre ce face aplicaţie aici: Chrome Cleanup Tool pentru windows. În principiu, aplicaţia care caută pe computer programele suspecte şi îţi cere permisiunea să le elimine.  
  • Upvote 1

Andrei

Incerc diseara si cu Chrome Cleanup Tool... Doamne ajuta :))