Jump to content
POLITISTI.ro

• 0
ionutirina

Cum procedez in cazul unei inmatriculari?

Întrebare

ionutirina

Buna ziua,

Am achizitionat de curand o masina adusa din Germania , "pe roti" de la un roman- numere de tol mai erau valabile inca. In Brief apare acel roman trecut (pentru ca a scos numere de tol). . Am impuso la mine la primarie, dar cand am incercat sa o inmatriculez , mi s.a solicitat fiscalul persoanei respective. Problema este ca el nu a impus.o la fiscal la el (a adus.o si mi.a vandut.o). Am scos un rand de numere rosii, dar am inteles ca la inmatricularea permanenta o sa am nevoie de la fiscalul lui. Cum sa procedez? Va multumesc anticipat.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

2 răspunsuri la această întrebare

Postare recomandată

• 0
Catalin

Iei legătura cu samsarul sau „aducătorul de masini” si obtii „fiscalul”. Desi pare incredibil, asa trebuie procedat. 

• Apreciez 1

Link către postare

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 0
relusan

Nu politia iti cere fiscalul ci primaria. Nu in toate judetele se cere fiscal. Cel care este in brief poate sa nu fie proprietarul ci doar soferul

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.