Jump to content
POLITISTI.ro

dinuifrim

Cazare în Campina pe perioada examenelor de admitere SAPVLC

Postare recomandată

dinuifrim

Dacă sunt persoane care doresc sa susțină examenul de admitere la SAPVLC și nu au cazare mă pot contacta pe pe pentru a le oferi o soluție...

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

dinuifrim

Daca sunt doritori care vor sustine examenul de admitere la SAPVLC in septembrie 2016 si nu au cazare pentru aceasta perioada ii rog sa ma contacteze pentru a le oferi sprijin. Va multumesc si succes la examene!

Modificat de dinuifrim

Link către postare
dinuifrim

Daca este cineva interesat de o cazare ieftina in Campina il rog sa  contacteze. Cazarea este la o casa a unei persoane unde am stat si eu in perioada scolii. Recomand, in special pentru pretul mic si zona linistita(aproximativ 2 km distanta de Scoala de politie)

Link către postare

• Conţinut similar

• scooby88
      de scooby88
      Vând set de manuale și culegeri de teste pentru pregătire în vederea susținerii examenului de admitere la Academia de Poliție. Acestea m-au ajutat să obțin media 9,20 la admitere.

Pachetul include:
      Istorie - cele 7 manuale alternative de istoria românilor, 
      - Sinteze de Istorie de Lucia Novac, 
      - 2800 de întrebări din Istorie de Ludmila Petrescu + sinteze din fiecare temă realizate de mine în format Word și cronologia completă.

Gramatică - Gramatica limbii române pentru examene de Al. Petricică - noțiuni teoretice și exerciții aplicative
      - Gramatica limbii române pentru examene - 2800 de grile tematice. 

Limba engleză - Manualul English Grammar de Mihaela Stârceanu,
      - Teste grilă de limba engleză de Mihaela Cherecheș, 
      - 1600 de teste grilă de Mona Arhire și Anamaria Micu.
      Cărțile se vând doar în set complet.
      Preț - 350 lei (include transportul prin curier). 

• scooby88
      de scooby88
      Vând set de cărți pentru pregătire în vederea susținerii examenului de admitere la Academia de Poliție.
      Pachetul include: Istorie - cele 7 manuale alternative de istoria românilor, Sinteze de Istorie de Lucia Novac, 2800 de întrebări din Istorie de Ludmila Petrescu + sinteze din fiecare temă realizate de mine în format .doc și cronologia completă.
      Gramatică - Gramatica limbii române pentru examene de Al. Petricică - 2800 de grile tematice, Gramatica practică a limbii române de Ada Iliescu + un caiet cu anumite excepții și neologisme
      Limba engleză - Manualul English Grammar de Mihaela Stârceanu, Teste grilă de limba engleză de Mihaela Cherecheș, 1600 de teste grilă de Mona Arhire și Anamaria Micu.
      Preț - 200 lei. Cărțile se vând doar în set complet, cu precizarea că individual, cărțile au costat peste 300 de lei în total. Acestea m-au ajutat să obțin media 9,20 la admitere.
      Tel. 0742 558959. Mulțumesc!

• IonutCristi
      de IonutCristi
      Va salut! Sunt un viitor candidat la Academia de Politie si vreau sa va cer voua,cadeti la Academie/celelalte Scoli de politie cateva sfaturi cu privire la un antrenament bun pentru proba sportiva mentionata si in titlu,si anume aruncarea mingii medicinale. Scuzele de rigoare daca nu am postat in locul potrivit,dat fiind faptul ca sunt nou pe forum.Am cautat pe google/yt/alte forumuri si nu am gasit nimic concret care m-ar putea ajuta..mentionez si ca mi am cumparat o astfel de minge cu care momentan arunc doar 6 m.Multumesc anticipat! 
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

• Create New...

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.