Jump to content
POLITISTI.ro

Geaca Politia Rutiera Reflectorizanta Groasa

Ramtha
 Share

Recommended Posts

Va salut!

De unde pot achizitiona o geaca reflectorizanta inscriptionata cu Politia Rutiera, modelul acela mai gros. Asemanator cu acelea ce s-au dat structurilor de Politie Rutiera.

Multumesc! 

Salutare! Eu mi-am cumparat in urma cu 2 ani o geaca inscriptionata cu Politia Rutiera de pe site-ul www.roarmy-shop.ro Bafta!

Nu gasesc pe site geaca respectiva. Doar inscriptionata cu Politia Locala. Poate nu caut eu bine. 

Edit.

Am gasit dar nu o pot vedea mai bine, doar icoana mica.

Edited by Ramtha
  • Upvote 1
  • Downvote 1

• Membru

Colegu daca gasesti te rog sa postezi si aici. Caut si eu de ceva vreme o geaca si am gasit doar tip bluzon din aceea subtire iar in zona de munte nu face fata iarna :) multumesc !

Daca va cumparati voi o geaca de la o firma de protectia muncii, groasa de iarna sau subtire de vara, o inscriptionati si ii puneti emblemele de la o camasa mai veche, va costa in jur de 130 - 150 de lei maxim. Eu zic ca iesiti in castig si din punct de vedere al costului si din punct de vedere al calitatii. Eu asa am.

• Upvote 2

Nu mai fi comod, apeleaza la 'google", omul ti-a dat un pont bun. :good:

La un prim search, am gasit asta. Preturi si mai multe detalii aici: www.mondo-romania.ro

post-558-0-87229500-1415716619_thumb.jpg post-558-0-71377800-1415716626_thumb.jpg post-558-0-58984800-1415716635_thumb.jpg post-558-0-78144400-1415716641_thumb.jpg

• Upvote 1

L-am comandat deja pe cel de-al doilea Bogdanel. 

Si speram ca poti sa ma sprijini in achizitionarea inscriptiilor reflectorizante pe fata si spate.

O recomandare dezinteresata: evitati primul model (ala 5 in 1, cu vesta cu maneci detasabile).

Am asa ceva de la servici (constructii drumuri), am avut identica si la locul de munca anterior. Vesta e larga si cam scurta, la gat e prea stransa, n-are decat doua buzunare exterioare si alea nu se pot inchide. Diferentierea intre marimi se face doar prim dimensiunea vestei, manecile sunt identice si la S si la XL (probate de mine). Fiind scurta si larga, cand e frig cam trage la sale, si daca pui pelerina transpiri ca naiba.

• Upvote 2

Am inscriptionat-o termic doar cu politia si de cand s-a stricat vremea o port tot timpul doar cu camasa pe sub ea, dar modelul meu are si mansete elastice din material. Maine ii fac poza si o postez aici. La vant si la ploaie este ok dar la ninsoare si viscol nu i-am facut proba inca

• 2 weeks later...

eu mi-am luat modelul asta si mi se pare foarte buna. are si suport de grade, trebuie doar inscriptonata, si desi va da un tabel cu marimi, luati o masura mai mica decat va trebuie. cel putin la mine asa a fost cazul.

Geaca%20Politie873369.jpg

www.echipamentengm.ro

• Moderator

La magazinul Viper de la intrare in Uzina Faur aveau azi panouri reflectorizate cu arici, inscriptionate cu POLITIA (modelul alb/albastru)

• 2 years later...