Jump to content
POLITISTI.ro

Admitere scoala de agenti de politie

shimmy

Recommended Posts

Daca am facut o facultate (acum sunt in anul 3 - mai am inca unu')    se poate sa intru la scoala de agenti , din cate am inteles la Academie nu se poate . Si daca , in caz ca se poate, dupa ce intru  se poate ca aceasta facultate sa ma ajute intr-un anumit mod (oricare ar fi el - avansare ...etc) , eu fiind acum la facultatea de Constructii Civile . 

P.S.   :   Nu vreau sa aud ceva de genu:  "Iesi inginer si vrei sa dai la politie??  "   - eu doar intreb!! 

Multumesc!!

• Downvote 4
  • Moderator

Dacă ne şi spui ce nu vrei să auzi şi ce vrei, atunci ai greşit website-ul. Nu eşti în măsură să pui condiţii sau să faci ordine pe aici. Mergi în altă parte, eventual ia legătura cu nişte amici care să-ţi spună ceva pe placul tău. Acest topic şi următoarele pe acest subiect vor fi închise.

• Upvote 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.