Jump to content
POLITISTI.ro

Unde gasesc program si rezultate la campionatul de fotbal 2014, de acum?

campustimi

Recommended Posts

campustimi

Sunt fan al fotbalului nemtesc si brazilian, stie cineva un program de meciuri si rezultate pe net, undeva?? Sper sa fie pe aici cineva care se pricepe si urmareste campionatul mondial 2014.

cyprusboy89

Eu urmaresc pe livescore.com, imi sunt suficiente informatiile de acolo.

Totusi, e plin Google-ul cu stiri, rezultate si informatii despre CMF 2014...chiar nu ai cautat?

campustimi

Am gasit pe ***spam*** si au si aplicatie de mobil, pentru cine mai este interesat si pentru cat a mai ramas din campionat.

Edited by Administrator
Eliminare reclamă

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• Alexandro
      By Alexandro
      Buna ziua. As dori sa stiu, este legal sa alerg fara tricou in spatii publice? Indiferent daca sunt amenajate special pentru sport. Pe străzi, în oraș, în parcuri, etc.
      Multumesc frumos!
    • termoviziune
      By termoviziune
      Va salut colegi! 
      Sunt curios daca dintre voi am colegi care participa la campionatele sportive de pe Minister. Eu intentionez sa particip la cel de atletism si cross din 13-16 iunie.
      Stima!
    • vladking808
      By vladking808
      Buna, pe strada unde locuiesc se afla o gasca de copii (varte intre 8 - 15/16 ani), cand joaca fotball acestia, nu poti sta in casa de cat de tare vorbesc, urla si uneori mai injura, de asemenea des s-a intamplat sa-mi fie lovita masina si poarta mea de la casa devine uneori poarta de forball, daca ies sa ii alung dintr-o data "sa plec de pe strada lor" desi locuiesc aici, ironia face ca unii dintre ei nici macar sa nu fie de pe strada. 

In aceasta situatie, devenita cliseu, ce ar trebuii sa fac ?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.