Jump to content
POLITISTI.ro
  • 0

Intrebare

Nemiroff
 Share

Question

un prieten a "cumparat" un pont de meci de la unu cu o pagina de facebook . a facut transferul prin western union , suma 150 lei . Toate au decurs ok , numai pontul oferit de domnul respectiv nu a iesit castigator .

Ce se poate face in aceasta situatie ? Astept un raspuns , multumesc .

Precizare : respectivul este roman .

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ceva, ce se numeste fler , ma face sa cred ca acel prieten caruia i s-a intamplat ,,beleaua,, esti chiar tu. Nu poti proba ca ai fost inselat, mai mult pe chitanta de transfer a banilor nu exista o explicatie pentru ce au fost expediati.  Asadar in limbaj mai academic se numeste taxa pe ........lipsa de inteligenta !

• 0
  • Membru

Ce se poate face in aceasta situatie ? Astept un raspuns , multumesc .

Sa pariezi si a doua oara.

Ce ne spui tu e ca si cum ai cumparat bilete la loto si ai vrea sa depui plangere ca nu ai castigat.

• Upvote 1
  • Downvote 1

• 0

Daca nu ar exista netoti, nu ar exista smecherasi...tu unde crezi ca te situezi? In ce clasa? Din prisma celui pacalit, unde m-am situat si eu odata, iti spun ca nu ai nevoie decat de o singura experienta de genul asta care sa iti spuna in ce echipa joci...asta ca tot veni' vorba de "ponturi" si de "meciuri"... Nu mai pune botu'! se zice in limbajul "academic"...pe care toti il stim dar il folosim doar in ...situatii...hai sa zicem speciale...

Lord, flerul e ceva ce vine cu varsta si cu acumularea de experiente, poate, domnul (domnisorul) care a initiat postul se situeaza la inceput de drum...orice lectie, e binevenita daca nu are consecinte mega-extra-giga-hecta-grave...(iertata-mi fie hiperbola) :)

7 ani de'acasa - priceless!