Jump to content
POLITISTI.ro

jack

Avem voie sa purtam veste tactice gen SIR?

Postare recomandată

Ziggye

Centura aia este foarte practica, si din ce in ce mai multi politisti o folosesc. :emo-yessir:

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Daniel24

cascheta poate ar trebui schimbata la noi,desi am auzit ca prin forma ei se impune respect dar ar trebui ceva mai practic,cascheta sa ramana la festivitati :emo-yessir:

• Apreciez 2

Link către postare
Motoboom

Daniel, foarte corect, asa as vrea si eu, fara cascheta! Oricum materia cenusie nu sta in cascheta! :good: Ti-am bagat o bila...verde!

Modificat de eti

Link către postare
sniperscout

De exemplu, o sapca cu cozoroc scurt, gen Che Guevara, sau boneta cum au politistii olandezi ;)

• Apreciez 1
  • Displace 2

Link către postare
Dan

Ce legătură are vesta tactică de care vorbim aici cu șapca, boneta și polițiștii olandezi ?

• Apreciez 1

Link către postare
sniperscout

Era vorba de schimbarea caschetei sau de modificarea aspectului ei, in posturile anterioare.

• Displace 2

Link către postare
mihair82

dap

• Displace 2

Link către postare
Dan

sniperscout și mihair82 voi ați citit măcar titlul topicului ? Aici vorbim despre vesta tactică precum și despre cei ce au voie să poarte astfel de veste. Nu despre șepci, bonete, Che Guevara sau polițiști olandezi. Dacă vreți să vorbiți despre așa ceva puteți deschide un nou topic.

Link către postare
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.