Jump to content
POLITISTI.ro

Marius

Inmatriculare auto strain cu documente pierdute - furate

Postare recomandată

AdrianMarius63

Am cumparat si eu o masina acum un an initial pentru a o folosi ca proiect de restaurare  .Masina a fost cumparata de la o firma din Spania.

Acum problema: Cand am cumparat masina am primit factura cu stampila firmei (firma de pe stampila apare si in acte),actele masinii si numerele.Pana aici tot ok doar ca am avut nevoie de copie la factura si cumva am pierdut factura originala probabil pentru ca factura originala a fost scrisa toata in negru si a semanat cu aceasta copie.

Si intrebarea: Pot sa o inregistrez pe baza la copia asta de factura /invoice? Are trecut pe ea seria ,data si stampila de pe talon ,se poate verifica tot in legatura cu masina (pe romaneste ca nu e furata).Restul de acte (talon ,civ spaniol) sunt originale.Se poate face ceva pentru a rezolva situatia ...este o masina americana mai rara in Romania deci nu e ceva chiar de aruncat.

Multumesc anticipat .

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

gyurika99

Am cumparat o masina de la germania am facut rar ok am mers la polita si acolo a spus ca numere furate cat mai dureaza ??

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.