Jump to content
POLITISTI.ro

CITADELA

Geacă de piele pt uniformă şi panou reflectorizant

Postare recomandată

Ramtha

Donez panouri reflectorizante inscriptionate cu Politia Rutiera. Pentru spate si pentru piept. Detalii in PM.

• Apreciez 1

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

CITADELA

Am trimis PM

Link către postare
cirjaliu

Ma intereseaza si pe mine un panou reflectorizant cu inscriptia POLITIA pentru geaca - spate si unul mic pentru geaca-piept (2seturi).  Ma poate ajuta cineva??

Link către postare
Bogdanel

Salutare!

Astăzi, la rugămintea unor colegi de pe forum, am mers la firma care produce panourile reflectorizante pentru uniformele noastre și le am achiziționat câteva seturi.

Prețul unui set, adică panou mic și panou mare, cu inscripția POLIȚIA, a crescut de la 31 lei la 35,70, probabil cele cu POLIȚIA RUTIERĂ, având mai multe caractere imprimate, costă cu 2-3 lei în plus. 

Am discutat cu patronul firmei care le produce și mi a zis că s a înscris la licitația M.A.I. pentru a fi el cel care furnizează aceste însemne, însă a fost refuzat pe motiv că ai noștri achiziționează aceste embleme din CHINA!!! Tot el mi a spus că de câteva luni produce embleme și panouri reflectorizante pentru poliția din Valencia și Paris și că ai noștri vor “ieftin și bun”. Pe final mi a arătat niște fotografii primite de la un polițist din Craiova în care se putea observa calitatea produselor din China, adică după câteva luni erau distruse, nu se mai înțelegea nimic din cuvântul POLIȚIA.

O seară bună!

E3656A0F-7F5B-4F14-A3E9-2AEB99165C2C.jpeg

Link către postare

• Conţinut similar

• politistcluj
      de politistcluj
      Va salut dragi colegi.
      am nevoie de
      -"suport grade maneca" pt sacoul de reprezentare de ofiter superior(cele doua dungi albe),
      -cascheta ordine publica ofiter superior(cu doua randuri de frunze) marimea 57.
      la monica design(firma cu un magazin in bucuresti in zona garii de nord) am sunat de mai multe ori si nu au. am sunat la firma de la care se aprovizioneaza monica design, denumita condor style. acolo raspunde un tip care iti spune ca si-a notat ce doresti si o sa te sune el, lucru ce nu se mai intampla.
      pt. cascheta pot oferi la schimb (daca posesorul doreste) cascheta de OP de ofiter inferior marimea 57(folosita, dar in stare buna) sau cascheta de OP de ofiter superior marimea 59(folosita, dar in stare buna).
      daca stiti vreo firma unde as putea gasi suportul de grad pt. maneca, va rog sa ma sprijiniti. va multumesc!
    • Andrei
      de Andrei
      Am zis sa fac si eu curatenie in dulap... Cum la randul meu, am primit de la colegi, diverse elemente de uniforma, la fel vreau si eu sa le ofer, celor care au nevoie de ele. Prin urmare, la prima strigare, primul venit, primul servit. Nu se percep taxe. Decat cele de expeditie. Singura pretentie e sa le trimit prin curierat... Ca nu am timp sa merg la posta. Si sincer habar nu am de ce oficiu postal apartin. Toate elementele de uniforma sunt pentru agenti de politie. Cine doreste, trebuie neaparat sa fie politist, cu acces in aria privata. Daca la randul vostru doriti sa faceti un bine, sa stiti ca accept embleme de politie  Pentru colectie. :>
      Am uitat sa precizez ca elementele de uniforma sunt din categoria "URS". Eu am 1,94 si 135kg. Ca sa va faceti o idee.
      Dupa cum urmeaza:
      1. Uniforma ceremonie noua, nepurtata, compusa din sacou marimea 64 I (sacoul vine turnat pe mine, dar e scurt) si pantalon marimea 56 I (imi sunt stramti pe coapse)
      2. Celebra geaca de iarna, cu blana pe interior, purtata, dar in stare buna, marimea nu o pot stabili, insa imi vine perfect mie
      3. Bluzon exterior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 60 IV (la fel, imi vine perfect mie, deci talia 4, posibil sa fie greseala)
      4. Bluzon interior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 56 I (mi-a ramas scurt la maneci... am trecut prin multe cu el, dar e timpul sa ne despartim)
      Mai am si cateva camasi cu maneca scurta, dar sunt luate de la "ai nostri"... Sunt din material foarte prost, dar in stare ok. Daca doreste cineva, ma uit ce marime sunt. Eu unu' mai bine le-as da foc, decat sa se chinuie altul cu ele. In soare te cam incingi, iar materialul se sifoneaza extraordinar de repede.
      V-am atasat si ceva poze cu ce am descris mai sus!

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.